SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5ty miesiąc na siłowni a efektów brak :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22650 Napisanych postów 11163 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356433
Miska produktowo całkiem fajna, tylko ja bym nie wrzucała polowy dziennej podaży węgli do jednego posiłku - w tym nr 4 można by trochę węglowodanów dodać.
I wliczanie do bilansu śladowych ilości warzyw tupu 20 gram ogórka czy papryki nie ma sensu - znaczy jak Ci tak łatwiej uporządkować dietę, to ok, ale kalorii to nie ma co z tego liczyć.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
:) te węgle wynikają z tego,że wieczorem zaczęłam liczyć i zapisywać co zjadłam i znów za mało węgli wyszło,to nadrobiłam trochę,jutro rozbiję na cały dzień.Mam kołomyję w głowie,bo przed zapisaniem się na forum czytałam o diecie 1600 kcal i o diecie glikemicznej ,wszędzie słyszałam,że węglowodany trzeba ucinać,bo to same cukry,więc ja tak robiłam,bo się bałam.Tutaj węgle trzeba jeść, nigdy tyle mięsa nie jadłam co teraz,nie żebym nie lubiła,ale ciężko mi było się przyzwyczaić.Jajka jadłam max 3 sztuki w tygodniu,bo cholesterol a tu jem prawie codziennie po kilka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22650 Napisanych postów 11163 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356433
Spróbuj sobie rozpisywać miskę dzień wcześniej, a jak znajdziesz trochę więcej czasu, to fajnie jest zrobić plan na cały tydzień - na początku trzeba nad tym trochę posiedzieć, ale potem jest dużo prościej i nie ma właśnie takich niespodzianek jak 100 gram węgli do dobicia czy brak w lodówce czegoś z tłuszczem pasującego do śniadania. ;)
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jak ktos nie ma uwarunkowania genetycznego lub problemu z tarczyca czy alergii jajca mozna codziennie. Ja mam sporo tl nasyconych a wniki dobre. Ah te mity o weglach oj....ale nie dobijaj wegli cukrami w takim wydaniu, owoce, miod, sztuczny chleb na noc i rzut 105 gr cukru na trzustke.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 21/01/2016 08:59:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 264 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3944
Hej Patrycja, nie wiem w jakich terenach mieszkasz, ale na podstawie tego co pisałaś wcześniej chciałabym Cię zachęcić do wzięcia udziału w zawodach biegowych na np. 5 km. Masz wyraźnie do tego predyspozycje - z takim tempem, jakie robisz na rozgrzewce - jesteś w stanie stanąć na podium w klasyfikacji generalnej kobiet niejednego biegu lokalnego. To dużo daje do motywacji.
Trzymam kciuki za Twoje plany. Sama kilka lat temu borykałam się z podobnymi problemami i nie wierzyłam, że jako osoba blisko 40-letnia jeszcze będę w stanie cokolwiek z sobą zrobić. A jednak udało się i teraz sport stał się moja wielka pasją. Szkoda tylko, że tak późno ;) :)

1) 12 maj 2017 - górski maraton KTM 43 km - 2 miejsce K
1) 18 czerwiec 2017 BDDW, 66 km - 3 miejsce K
2) 7-8 wrzesień 2017 - NIL, 54 km, Beskid Wyspowy - 2 miejsce K
3) 6 październik 2017 - SOG-U, 164 km - Jura Krakowsko-Częstochowska - 1 miejsce K

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
kurcze,ale mi się miło zrobiło :) jestem z lubuskiego,tylko czasu mi brak przy trójce dzieci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 264 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3944
Spoko, Twoim tempem 5 km to zaledwie 21,5 minuty. Tyle już przebiegłaś wczoraj, bez specjalnego przygotowania.

1) 12 maj 2017 - górski maraton KTM 43 km - 2 miejsce K
1) 18 czerwiec 2017 BDDW, 66 km - 3 miejsce K
2) 7-8 wrzesień 2017 - NIL, 54 km, Beskid Wyspowy - 2 miejsce K
3) 6 październik 2017 - SOG-U, 164 km - Jura Krakowsko-Częstochowska - 1 miejsce K

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
Hej.Dzięki Wam idzie mi coraz lepiej,dziękuję bardzo,jestem wdzięczna,naprawdę.Z układaniem diety mam jeszcze pewne zawahania,ale już jest o niebo lepiej.Od środy zaczynam z cięższym "kalibrem "na siłowni, choć boję się o plecy i o stawy kolanowe,które coś mi nawalają.Kilogramy lecą w dół,cm też i jestem naprawdę happy .Boję się tylko,że ten biust zrobi się fatalnie mały,a by już taki fajny:'-( nie ma ćwiczeń,by go trochę podratować?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Co do biustu- niestety zbudowany jest w większości z tkanki tłuszczowej więc nie ma bata żeby nie leciał. Na pocieszenie- mam porównanie z odchudzaniem bez siłowni i z. Dzięki treningowi siłowemu mój biut jakoś ciągle wygląda- pompki i wyciskania robią swoje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
dziś zmiana pogody trochę mnie dobiła, chandra ,ból głowy i jakieś osłabienie-chyba grypa jakaś mnie próbuje rozwalić nie obyło się bez pokusy zjedzenia czekolady,ale wytrwałam dumna z siebie.Zastanawiam się nad daniem konkursowym białkowo-tłuszczowym ?!Ssie już mnie powoli,zaraz kolacja.Miłego wieczorku :)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta na siłowni - czyli pułapki z żelaza. CZ. III

Następny temat

Walka o siebie i o swoje ciało.

forma lato