SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5ty miesiąc na siłowni a efektów brak :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
Hej.W poniedziałek wybieram się na pobranie krwi,jakie badania zrobić?Muszę jakieś dodatkowe prócz morfologii,tak dla samej siebie,by sprawdzić,czy wszystko ok.Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4147
Przejrzałam twój dziennik. Fajnie, że walczysz ja rozpoczynam z tą samą wagą. Mam dla ciebie taką małą uwagę do miski: nie wliczaj warzyw poza ziemniakami, batatami, korzennymi (seler pietruszka, marchew), dynia, burak. Postaraj się zamiast 100 g piersi z kury zjeść 150-200g podbijesz i białko i kalorie. Nauczysz się wszystkiego. TAK TRZYMAJ! Walcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
Dzięki za uwagi,wpisuję wszystko co jem,bo tak mi wygodniej kontrolować kcal.Nie jestem aż tak mięsożerna,150-200gr to dla mnie za dużo jak na raz.Wolę zjeść jogurt własnej roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22650 Napisanych postów 11163 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356433
patrycjapl
Hej.W poniedziałek wybieram się na pobranie krwi,jakie badania zrobić?Muszę jakieś dodatkowe prócz morfologii,tak dla samej siebie,by sprawdzić,czy wszystko ok.Dzięki

Z badań wartych wykonania to trójka tarczycowa (FT3, FT4, TSH), fajnie zrobić żelazo i do niego ferrytynę, na pewno lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG). Może ktoś coś jeszcze dorzuci.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
A od większej ilości spożywanego białka może mnie wątroba pobolewać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Patrycja z tego co mnie uczono to wątroba nie boli. Boleć może woreczek żółciowy, ale sama wątroba jak się z nią coś dzieje to nie ma takich objawów.
Nie słyszałam też o wpływie zbyt dużej ilości białka na wątrobę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22650 Napisanych postów 11163 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356433
Poza tym patrząc w miski które tu wrzucasz, to tam raczej nie ma za dużo białka - 95 gram dziennie, to nie jest wiele.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
Właśnie odebrałam wyniki i wcale nie jestem zadowolona.Morfologia w normie,wątroba i tarczyca też,ale cholesterol fatalny.Cholesterol całkowity 216 norma do 190,hdl 53 norma do 45,ldl 159 norma do 115 ,a w moczu bardzo liczne kr.fosforanu wapnia.Co robić,iść do lekarza?Ja nigdy nie jadłam tyle mięsa i nabiału co teraz,nie chcę paść na serce na siłowni :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
aw ktorym miejscu normy?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6530 Napisanych postów 36041 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679907
Od mięsa na pewno nie padniesz.. Wklej najlepiej te wyniki tutaj całe - zamaż imię nazwisko i inne dane, których nie chcesz pokazywać. Łatwiej będzie pomóc i ocenić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta na siłowni - czyli pułapki z żelaza. CZ. III

Następny temat

Walka o siebie i o swoje ciało.

forma lato