SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 kilogramów.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
Co Wy wszyscy z tym wiekiem? ;p

Nie, jakiekolwiek diety odpadają. Po pierwsze nie mam aż tak silnej woli, po drugie wątpię żebym wytrzymała, po trzecie uważam to za niebezpieczne. Od jutra, a ile dopisze pogoda, wybieram się na rower. Mam nadzieję, że się uda, że sobie poradzę...

Now i will tell you what i've done for you
50 thousand tears i've cried

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
wystarczy ze niebedziesz jadla cukru slodyczy bialego chleba olejow rafinerowanych bialego makaronu i pamietala aby jesc wiecej niz 3 razy na dzien w srednich ilosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
cukru? nie słodzę nawet herbaty. białego chleba? nie przepadam, wolę ten ciemny, pełnoziarnisty. makaron, ograniczam do minimum. 3 posiłki dziennie- da się zrobić.
btw. jakie produkty zawierają zdrowe tłuszcze? naprawdę moja wiedza o tych rzeczach i tym całym metabolizmie to czarna magia. cieszy mnie fakt, że przy okazji się czegoś nauczę nowego.

Zmieniony przez - skinny_ w dniu 2009-06-24 22:34:53

Now i will tell you what i've done for you
50 thousand tears i've cried

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
więcej niz 3 posiłki . najlepiej z 5 ;) i co najwazniejsze regularnie. i wszystkie pełnowartosciowe. w ostatnim możesz uniknąc całkowicie wegli i zjesc na kolacje np. 3 jajka i warzywa

zdrowe tłuszcze.
oliva z olivek.
ryby morskie.
orzechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
aż wstyd mi za swoje niedouczenie. pełnowartościowe, czyli jakie? nawet głupio pytać.
z regularnymi posiłkami będzie mały problem, ponieważ czasami wstaje w południe, innym razem o 7 rano. cóż, to już mój problem wymagający rozwiązania. coś wymyślę.

Now i will tell you what i've done for you
50 thousand tears i've cried

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
mają zawierac B/T/W czyli bialka/tłuszcze/węglowodany.
np.
Płatki Owsiane Na Mleku + orzechy + morele suszone.
i to jest pełnowartosciowe sniadanie ;) podałem tylko taki przykład :)
w ostatnim posiłku np. jesli jesz go wieczorem po 18. możesz zrezygnowac z Weglowodanów :)

p.s nie ma sie czego wstydzic ;) tutaj większosc osób na poczatku nie wiedziało prawie nic ;)

Zmieniony przez - Devi_Devi w dniu 2009-06-24 22:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
dziękuje za szczegółowe wyjaśnienie.

rozumiesz, jestem tu zapewne najmłodsza.. jakby na to nie patrzeć nowa osoba na forum w wieku około 18 lat wie z pewnością więcej ode mnie.


Zmieniony przez - skinny_ w dniu 2009-06-24 22:59:57

Now i will tell you what i've done for you
50 thousand tears i've cried

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
skinny_ z tym głodem też tak go wcale nie odczuwałam... wiesz... skończyło się tragicznie dla mojego organizmu i wagi. 172cm z 58 na 40 kilo. Nie wiem czym było to spowodowane że nie czułam głodu, chyba to psychika, chociaż...
zresztą ja obstaje nadal przy ruchu i cierpliwości :)
masz dobre nawyki żywieniowe(tylko troche zwiększ ilość jedzenia) i tak trzymaj! daj sobie i swojemu ciału czas, a niedługo zobaczysz efekty.

"Nie ma rzeczy niemożliwych.
Pańskie życzenie jest tylko drogie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
i właśnie to czekanie jest najgorsze, ale postaram się wytrzymać.
z tym moim głodem jest nadal bez zmian, jem bo chcę dobrze dla organizmu. ogólnie to mogłabym cały dzień przeżyć na jednej kanapce, ale wiem że to niezdrowe.

Now i will tell you what i've done for you
50 thousand tears i've cried

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
znam to z atopsji :) dobrze że patrzysz swoje zdrowie, ja taka mądra nie byłam :/ ale czasu nie zawróce

wytrwałości słońce ;) i trzymam kciuki :)

"Nie ma rzeczy niemożliwych.
Pańskie życzenie jest tylko drogie."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena dietki

Następny temat

Kłucie w klatce po spalaczu...

WHEY premium