Mierzący 201 cm i ważący 137 kg, legenda pro wrestlingu Terry Bollea AKA Hulk Hogan był ogromnie popularny u szczytu swojej kariery zapaśniczej. W ciągu ostatnich kilku miesięcy postanowił zmienić swój plan treningowy i dodać mu nieco intensywności. W rezultacie Hulk Hogan stracił na wadze prawie 11 kilogramów! Opublikował swoje najnowsze zdjęcie na koncie na Instagramie, aby pochwalić się odmienioną sylwetką. Utrata takiej wagi jest niewiarygodnie imponująca, biorąc pod uwagę jego wiek i to, co jego ciało znosiło w ciągu 30-letniej kariery we wrestlingu. Należy zauważyć, że mimo utraty wagi jego ramiona wyglądają na dość masywne, co jest kolejną imponującą rzeczą dla kogoś w jego wieku.

Kolega Hulka zapaśnik Ric Flair zdradził, że jego dawny rywal ma problemy ze zdrowiem. 

„Ma naprawdę poważne problemy zdrowotne, ale dotrzymuje mi kroku. Wspieramy się nawzajem, kiedy jest dobrze i źle. Kiedy byłem w szpitalu, przyleciał tego dnia jak wszyscy, którzy przyszli mnie zobaczyć…”

 

Ric Flair dodał też, że Hulk Hogan przeszedł co najmniej 25 operacji w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Wynika to głównie z obrażeń ciała odniesionych podczas jego wrestlingowej kariery. Hogan jak dotąd nie wspomniał o żadnych problemach zdrowotnych ani nie odpowiedział na komentarze Flaira. Dlatego domniemany problem zdrowotny nadal pozostaje tajemnicą.

https://youtu.be/iCzAfsN2-rk

Niemniej jednak Hulk Hogan ma jedną z najsłynniejszych sylwetek w historii profesjonalnego wrestlingu. Netflix przygotowuje jego biografię, gdzie w jego postać wcieli się Chris Hemsworth najbardziej znany z roli Thora w Avengers. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale na pewno dokument będzie wart obejrzenia.

Komentarze (8)
lordknaga

zawsze jak widze hulka, to odrazu przypomina mi sie ten filmik - ach te lata 80'siate :-D

https://www.youtube.com/watch?v=QQZ9-cRGTzg&t=82s&ab_channel=MAKAVELI%2aMOTIVATION 

3
lodzianin1

To była gwiazda

3
M-ka

Większa ikona Ameryki, niż wielu prezydentów.
Ma wolę życia i wolę walki, jak przystało na wojownika.

1
lordknaga

na tamte lata - jak mowisz, pamietam jak za dzieciaka ogladalem z nim film 'Pan Niania'` 'Kosmiczny Komando(Suburban Commando)' albo 'Grom w Raju' z ktorego pozniej bodajze zrobili serial :-) kazdy ten film widzialem minimum 20x :-P z kosmicznym komando gralo jeszcze bodajze kilka gwiazd z wwe w tym najbardziej kojarzony chyba 'The Undertaker' w ktorym mial komiczny glos :-D tak jak za malolata USA kojarzylo mi sie z Hoganem, tak teraz jak mysle 'Ameryka' odrazu kojarzy mi sie John Cena, ktorego uwielbiam jako aktora oraz 'internetowego mem'a' :-)


https://www.youtube.com/watch?v=CwwXrgvzIc4&ab_channel=MovieclipsClassicTrailers 

1
andello

jak ktoś używa takich słów "wojownika', "dzik" w odniesieniu do niby męskości, to i się niedobrze robi

0
M-ka

A mi się dzik źle kojarzy, jako prostackie określenie (chociaż jest też używane żartobliwie), ale wojownik bardzo dobrze; może troszkę staroświecko.
Nikt nie musi dosłownie walczyć, ale do czegoś dążyć w życiu, mieć swoje zasady i się ich trzymać. Znam różnych ludzi, czasem bardzo delikatnych i uczuciowych, ale na swój sposób są wojownikami... Mężczyzna, który nie ma takiej cechy, nie jest dla mnie mężczyzną.

Można to nazwać po swojemu, jak komuś to słowo przeszkadza. Ja się wychowałam na książkach o partyzantach i Indianach i mam takie skojarzenia :) . Nie koniecznie z agresywnymi facetami, co za pieniądze sobie głowy urywają.

1
M-ka

@lordknaga, ja go mało znam , ale wydaje się sympatyczny pomimo kiczowatej otoczki. Oglądam wycinki z netu - historyczne, lol!

1
rarytas1

Z wynikiem 25 operacji w przeciągu 10 lat chyba Roniego przegonił

0