SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 kg do redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 46815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18726
Witam!! Efekt świetny!! Gratuluję. I mam pytanie jak się zmieniły wymiary od stanu wyjściowego do tego na zdjęciach, chodzi mi o wymiary w pasie, udzie, bicepsie i klatce. Bo waga widzę poszła 31 kg w niecałe pół roku. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Pather - działanie neoprenu to czyste placebo, było już na ten temat multum artykułów. Stosowanie go na pewno nie przyspiesza procesu rozpadu fatu, ew. można go stosować w połączeniu z żelem antycellulitowym na wiadome przypadłości. Ale to nie w tym stadium redukcji.

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Moze i placebo nie bede sie kłocił skoro psychicznie "pacjentowi pomaga" to tez cos.Romk cos ucichło po nowym roku w Twoim temacie?Mama nadzieje ze dalej kontynuujesz swoj plan?Pozdrawiam

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 381
Jestem jezdem:) no powiem tak - waga poszła w górę o 4kg - święta, nowy rok mrozy a siłka w garazu no i lenistwo. Od poniedziałku jednak ciąg dalszy - siłka, dieta i orka ile tylko się da. W tym roku plan jest następujący - zejść do 85kg, a jak pójdzie w górę waga to mam nadzieję, że już tylko na mięśniu. Ostro się biorę za brzuch. Poza tym, brakuję mi już ćwiczeń. Od marca planuję białko + kreta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3019
Ale mnie zmotywowałeś tą swoją redukcją też zaczynam od tej samej wagi przy takim samym wzroście. Będę z chęcią obserwował ciąg dalszy.
Wieeelki SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
To dobrze ze nie odpusciles.Tymi 4kg sie nie przejmuj.Psychika odpoczela wiec mozesz dalej diete zarzucac,ja nic nie przytylem w okresie swiatecznym i noworocznym co uwazam za pozytyw.Waga 100 i teraz jade w gore.chce dojsc do 110 ale nie sadla.I pozniej zbic troche.Mysle ze juz zostane w granicy 100kg dobre sie czuje przy tej wadze.Powodzenia bede zagladal...

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Co słychac kolego jakos ucichło?Jak poczynania,dalej w temacie?

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 381
Żyjem, ale nie ćwiczę na klamotach bo nie ma jak. Mamy siłownie w garażu, ale zima i metr śniegu za oknem nie sprzyja nawet aby dojechać na miejsce a co dopiero ćwiczyć. Dieta - od dzisiaj znowu trzymam - waga 106kg - ale trzeba zaznaczyć że nie trzymałem diety, wsuwałem na maksa ile się da wszystkiego i piłem alku za 3 he he.
A tak poważnie - w tym roku musi powstać nowe miejsce na ćwiczenia w okresie zimowym, nie chce być sezonowcem. Chodzę wprawdzie na spacery, ale to za mało - od dzisiaj jadę trening w domowych warunkach i chcę zacząć a6W no i rzucam fajki ostatecznie - ****a malboro prawie 11zeta, chyba ich po***ało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 381
Panowie i Panie...tworzy się nowa siłownia, niedaleko domu - pojawiła się możliwość wynajęcia garażu za 120zł miesięcznie, więc w 4 składamy się i mamy prywatną siłkę - od jutra zacznie się organizacja wszystkiego. Sprzęt - ławka prosta, skośna, 2xwyciąg, worek, hantle i ciężaru do jakichś 300kg - jeszcze takie śmieszne coś wiszące na brzuch. Nie palę od dwóch dni fajek, chodzę na spacery wieczorem - szybki marsz 3,5km + dieta 1600kcal. Jak ruszymy z klamotami czyli - piątek, sobota podniosę kcal. Chcę też zacząć a6w, ale wpierw popykam se same brzuszki bo mogę nie podołać.Jak skończymy siłkę wyślę foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
siemano.
to ile dzisiaj zjarales-ramke, poltorej?

mnie tez strasznie wkurzaja ceny, ale jak na razie nie moge sie uwolnic. sesja, nerwy z innych powodow, ogarne sie to moze rzuce za jakies 2-3tyg, na razie probowalem i balo starych bab w empekach nie podusilem

jak waga obecnie?

wlasna silownia to jest to1 ja mieszkam z kolezka, ktory ma w domu 40km stad kompletna silownie lacznie z wyciagami, w chuy gryfowo, masa ciezaru, nantli, lawki do brzucow, normalnie lepiej niz na osiedlowej silce, ale jak zeszlismy do piwnicy to za mala i nie ma jak tego wstawic

pozdro, zagladam i dalej walcze ze soba

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do uzupelnienia

Następny temat

Dieta dla mnie prosze o pomoc

WHEY premium