SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 kg do redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 46633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast kuraka dawaj też czerwone mięso,
scorcha bym odstawił i leciał na samej diecie i treningu,
Strasznie się głodzisz, zacznij coś jeść - skup się obecnie zdecydowanie na diecie.
Białka nie kupuj, dostarcz go z pożywienia.
I edytuj posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 381
Dzięki Skalar. Od jutra odstawiam scorcha. Co do diety to faktycznie skupie się na niej bardziej. Co do głodzenia to powiem Ci szczerze, że to cholernie dziwne ale tak naprawdę to ostatnio nie chce mi się jeść - nie mam tu na myśli działania scorcha, bo w sumie zaledwie 4-5 dni go biorę, a na dietce 4 tydzień leci. Po prostu nie odczuwam głosu, nawet się zmuszam do niektórych posiłków.
Ok, będę edytował a nie rozpisywał się. Niedługo wrzucę kilka fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To że nie czujesz głodu nic nie znaczy,
musisz jeść więcej bo przyniesie to więcej szkód niż pożytku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
romk ty zjadasz o połowę mniej niż laski na redukcji:/

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 381
dziwna sprawa z tym żarciem, po prostu nie chce mi się jeść i raczej nie siłę zmuszam się aby wsunąć coś co 3 godziny. Wczoraj walnąłem sobie 2 browary bo znajomi mnie naszli bez zapowiedzi, cóż miałem robić - odmówić?!?! Staram się podawać sobie jakieś 1600-1800kcal dziennie. Dzisiaj jednak dopadał mnie kryzys - byłem w delegacji w Gnieznie i po powrocie ledwo co chodziłem po wczorajszej siłce, nogi mnie na******lają masakrycznie, a robiłem plecy hehe. Mimo wszystko pojechałem na basen i 35min pływałem, więcej nie mogłem bo znowu mnie skurcze chwytają mimo iż codziennie od tygodnia wsuwam po 2 tabsy asparganinu ekstra. Co do dietki na dzisiaj:
sniadanie - otręby 150g + mleko 200ml + zielona herbata
2 śniadanie - serek wiejski 200g + kabanos
obiad - z braku innej mozliwości - 2xkanapka z rybą made in mcdonald - jakieś 800kcal
kolacja po basenie - 250g wątróbki z cebulą ( wizyta u rodziców - nie mogłem się oprzeć )

Jutro rankiem wycieczka do Torunia czyli cały dzień bez żadnej aktywności, no chyba że jak wrócę to spacerek - o ile te 600km mnie nie powali. Sobota - bary, basen, rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwnie jesz, mało kcal, dużo za mało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Mistrzu, czy próbowałeś podejść do diety nie tylko patrząc na kalorie? Próbowałeś ograniczyć węglowodany?

** co do skurczów i magnezu - proponuje chelat.

Zmieniony przez - 3mm w dniu 2009-07-17 11:09:49

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 381
No dobra zacznę żreć więcej. Odnośnie dietki - to staram się spożywać dużo białek mało węgli. Wrzucę jutro jakieś fotki tutaj.
HEh oby te 45w łapce zostało he he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białka daj ok. 2,2. Zadbaj o tłuszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do uzupelnienia

Następny temat

Dieta dla mnie prosze o pomoc

Wiecej