Mam 16 lat ćwicze 1.5roku.Cwicze w własnej siłowni.Nie jem żadnych odżywek ani sterydów.Jem korytkowo co wpadnie.Ocencie mnie.Niedługo wrzuce kolejne.:]
pozdro dla osób z Barlinka
:)
Ilość wyświetleń tematu: 22839
pozdro dla osób z Barlinka
:)
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Popracuj troche nad wewnętrzną stroną klatki i troche brzuch i będzie gites. Pozdro.Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!
pozdro dla osób z Barlinka
:)
http://www.sfd.pl/temat234733 Moje stare foty
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły