SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 miesięczny...i co dalej - MASA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
jak cokolwiek chcesz dodac to barki albo cos z lapy

stawiam na barki

Zmieniony przez - dzi w dniu 2006-11-02 14:18:42

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
A co sądzicie o takim planie na masę...?

Środa i Sobota
DZIEŃ I (Przerwy między seriami 1,30 min / Między ćwiczeniami 2 min)
NOGI:
4 gł.Uda - Przysiady ze sztangą na barkach - 4 x 10
4 gł.Uda - Unoszenie nóg na maszynie - 4 x 12
2 gł.Uda - Unoszenie nóg na maszynie leżąć na brzuchu - 4 x 12
2 gł.Uda - Wykroki z hantlami - 2 x 10
Nogi i plecy - Martwy ciąg - 4 x 12
Łydki - Wspięcia na palcach ze sztangą na barkach - 2 x 20 albo max ?
Łydki - Wspięcia na palcach siedząc - 2 x 20 albo max ?
BARKI:
Wyciskanie sztangielek w siadzie - 4 x 10
Wyciskanie sztangielek bokiem w górę w staniu - 3 x 12
BRZUCH:
Brzuch - A6W

Czwartek i Niedziela
DZIEŃ II (Przerwy między seriami 1,30 min / Między ćwiczeniami 2 min)
PLECY:
Plecy - Podciąganie na drążku szerokim nachwytem - 2 x max
Plecy - Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia - 4 x 10
Plecy - Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia - 4 x 10
KLATKA:
Klatka - Wyciskanie sztangi w leżeniu na płaskiej*/skos*/*dół - 3 x 10
Klatka - Wyciskanie sztangielek na płaskiej*/*skos*/*dół - 3 x 10
Klatka - Rozpiętki - 3 x 12
TRICEPS I BICEPS:
Triceps - Francuskie wyciskanie sztangi - 2 x 10
Biceps - Uginanie ramion ze sztangą młotkowym*/*normalnym - 2 x 10
Triceps - Francuskie wyciskanie sztangielki zza głowy - 2 x 10
Biceps - Uginanie ramion ze sztangą wąskim młotkowym*/*normalnym chwytem - 2 x 10
Triceps - Podciąganie na krześle z nogami na ławce - 2 x 10
Biceps - Uginanie ramiona sztangielką na modlitewniku młotkowym*/*normalnym - 2 x 10

INFO: */* - ten znaczek oznacza, że co trening będe zmieniał części partii danego mięśnia... poprostu żeby zniwelować tą lukę w klatce i podkreślić dół klatki, a takżę przy bicepsie poruszyć wielkosć środka jak i boku... :)

Zmieniony przez - micr0n w dniu 2006-11-02 14:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Środa i Sobota
DZIEŃ I (Przerwy między seriami 1,30 min / Między ćwiczeniami 2 min)
NOGI:
4 gł.Uda - Przysiady ze sztangą na barkach - 4 x 10 / zrob sobie 15-12-10-8 albo 12-10-8-6 PROG
4 gł.Uda - Unoszenie nóg na maszynie - 4 x 12
2 gł.Uda - Unoszenie nóg na maszynie leżąć na brzuchu - 4 x 12
2 gł.Uda - Wykroki z hantlami - 2 x 10 / ja bym to wywalił
Nogi i plecy - Martwy ciąg - 4 x 12 / ok
Łydki - Wspięcia na palcach ze sztangą na barkach - 2 x 20 albo max ?
Łydki - Wspięcia na palcach siedząc - 2 x 20 albo max ? / tak obydwa max, pozatym tzrymaj sztangę w rękach
BARKI:
Wyciskanie sztangielek w siadzie - 3 x 10
Wyciskanie sztangielek bokiem w górę w staniu - 3 x 12
+Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x12
BRZUCH:
Brzuch - A6W

Czwartek i Niedziela
DZIEŃ II (Przerwy między seriami 1,30 min / Między ćwiczeniami 2 min)
PLECY:
Plecy - Podciąganie na drążku szerokim nachwytem - 2 x max / 4x
Plecy - Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia - 4 x 10 / ok możesz PROGA dać
Plecy - Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia - 4 x 10 / poco 2 razy to samo ? daj lepiej wyciąg przodem/tyłem
KLATKA:
Klatka - Wyciskanie sztangi w leżeniu na płaskiej*/skos*/*dół - 3 x 10 / tutaj tak samo prog/reg
Klatka - Wyciskanie sztangielek na płaskiej*/*skos*/*dół - 3 x 10
Klatka - Rozpiętki - 3 x 12
TRICEPS I BICEPS:
Triceps - Francuskie wyciskanie sztangi - 2 x 10
Biceps - Uginanie ramion ze sztangą młotkowym*/*normalnym - 2 x 10
Triceps - Francuskie wyciskanie sztangielki zza głowy - 2 x 10
Biceps - Uginanie ramion ze sztangą wąskim młotkowym*/*normalnym chwytem - 2 x 10
Triceps - Podciąganie na krześle z nogami na ławce - 2 x 10
Biceps - Uginanie ramiona sztangielką na modlitewniku młotkowym*/*normalnym - 2 x 10

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
Wszędzie polecasz mi progresje... ale ja ustatkowałem się na niezmienne obciążenie... co do wykroków to ja je lubię bo fajnie rozciągają moje nogi... z tymi wspęciami to trzymam rękoma żeby mi nie latała sztanga przecież :D...
oo jeszcze nie posiadam wyciagu... zamiast tych wiosłowań mogę zrobić...
Podciaganie sztangi do szyi - 4 x 10 albo 3 x 10 :P

Zmieniony przez - micr0n w dniu 2006-11-02 15:50:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Wszędzie polecasz mi progresje... ale ja ustatkowałem się na niezmienne obciążenie... co do wykroków to ja je lubię bo fajnie rozciągają moje nogi... z tymi wspęciami to trzymam rękoma żeby mi nie latała sztanga przecież :D...
oo jeszcze nie posiadam wyciagu... zamiast tych wiosłowań mogę zrobić...
Podciaganie sztangi do szyi - 4 x 10 albo 3 x 10 :P


Ty swoje ja swoje ;p Oczywiście niemusisz progresji, jest dużo metod, ale na tak mały staż to polecam: progresje, regresje, progresjo-regresje... Pozatym jak chcesz robić partie x2 w tygodniu to taki kop dla nóg może być zabardzo męczocę. Przysiady + Unoszenie nóg na maszynie,Unoszenie nóg na maszynie leżąć na brzuchu to już pożądny kop, dodać do tego wyroki 2 RAZY W TYGODNIU !! z takim stażem to mi się zdaje troche zadużo. Pozatym jak widze Twoje wymiary do ciężarów np. Udo 53 i 4x10 44kilo napoczątek przysiady - chciałbym to zobaczyć, ale nieważne. Podciąganie sztangi do szyi to niejest na plecy. A rozciągać nogi to se możesz "rozciąganiem", a nie wykrokami.
Pozatym jak robić młotkowy sztangą ?? W plecach niedubluj uchwytów. Tak jak wcześniej napisałem daj coś na tylni akton. Ja dołożyłbym do barków szrugsy. Pozatym jeśli tyle ważysz i niemasz zadużo mięśnia radziłbym ABSII, albo klasyczny trening brzucha, a nie A6W..

Ten trening dla mnie jest dosyć "dziwny" zwłaszcza Czwartek i Niedziela to na taki staż i takie obciążenie myślę, że się katujesz. Ale jak Ci rośne. Pamiętaj SKUP SIĘ NA TECHNICE, a nie tachaniem +5kilo kosztem TECHNIKI. Lepiej mniej, a lepiej technicznie..

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
Jak przysiady 44 kilo - 4 x 10 przecież jak tak nigdzie nie podałem :O... a pozatym gdzie jeszcze napisałem ,że dubluje uchwyty w plecach ??? A Nogi jest spox rosną całkiem nieźle i siła podskoczyła... :P a te podciaganie sztangi do szyi to chcę poprostu mieć większe motyle... a szrugsy to później...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
podciaganie sztangi nie jest na motyle tylko barki, no chyba ze sie polozysz na lawce

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
No właśnie dzi :D A Ty co sądzisz o tej rozpisce ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Niewiem micron ale szkoda mi Ciebie. Czytać nieumiesz ze zrozumieniem ?!
a te podciaganie sztangi do szyi to chcę poprostu mieć większe motyle... a szrugsy to później...
Co mają podciąganie sztangi do szyi do motyli ?! no comment, pozatym widoczne motyle w 3miechy w wadze 59kilo - powodzenia. CZYTAJ CZYTAJ, a nie gadasz głupoty.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
mi tez szkoda, siebie bo dopiero od 3 liceum zaczałem ćwiczyć... zamiast już 3 lata temu się za to wziąść... :D A pozatym trochę zmęczony byłem i nie których twoich intencji nie zrozumiałem ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

o klatce

Następny temat

Ramię :(

WHEY premium