SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skonczylam act i co dalej?:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 616
cwiczylam act 2 m-ce teraz mam zamiar isc na siklownie - czy ktos moglby mi napisac co mi polecajakie cwiczenia - mam 163cmm i 45 kg, najlepiej cwiczenia na brzuch i uda i delikatnie na reszte acha i mam jeszcze jedno pytanie jak dostane zakwasy to mam je przeczekac czy przetrenowac ?

buntowniczka

buntowniczka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
nie nie , 20 powt bokiem najpierw jedna noga - potem druga , 20 powt przodem do ziemi najpierw jedna noga - potem druga , 20 bokiem... i 20 przodem...



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 616
widze ze brutus innym odpowiada a mi nie chce

buntowniczka

buntowniczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
heheh , nie becz)))) Ja z powiadomien w skrzynce odpowiadam , a nazbieralo się ich ponad setke
Heh , 20 minut i już zniecierpliwiona



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
A jak z efektami ? ....i "liftingiem" piersi



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
heheh , efekty widze że są , w wieku 23 lat urosłaś o 3cm w ciągu 2 miesiecy



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 616
nie uroslam tylko zle mi sie wpisalo przedtem i nie chcialao mi sie prostowac Brutus efekty sa takie ze wlasnie wrocilam z silowni na ktorej bylam pierwszy raz w zyciu i wszystko mnie boli- moglbys pomoc cos biednej slodkiej Angeliczce w ulozeniu planu treningowego?? tak sie pieknie usmiecham do Ciebie i czekam na ... odpowiedz

buntowniczka

buntowniczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Brutus ułoży ci plan treningowy bo jego zainteresowanie kobietami czyni go ekspertem w tej dziedzinie
Ja postaram sie dorzucić coś od siebię - mianowicie, czy wykonujesz streching? Widzisz, to powinno poprawić jędrnośc ciała i myślę że byłoby bardzo istotne dla ciebie i nie tylko

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 616
mmm Brutus jaka ladna foteczka - taka...sexi co z tym planem? czekam i czekam i ....nic

buntowniczka

buntowniczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Angelika - wejdź do mojego profilu - tam jest bardziej sexy fotka.
Brutus na pewno przyjdzie z planem - ale ja sie zajme sprawą dodatkową - rozciąganiem, czy wykonujesz je przed ćwiczeniami, w trakcie i po ćwiczeniach?

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
heh , chodziło mi o efekty po ACT i jakiekolwiek spostrzeżenia ...spowiedż jak w kościele - tu bolało, tego nie potrafię wykonować , tu schudłam ,tu przybrałam , a przy tym złamałam paznokieć na którym był francuski maniciure(nie znam pisowni ) i nie chcę go więcej wykonywać. ???
No i jakie dni mozesz poświęcic tej siłowni ?
Przyjmuje że cele pozostają bez zmian.

Dziękuje , fotka przedawniona ,a teraz jestem "straszny" jak określiła jedna forumowiczka niedawno ,choć bynajmniej nie chodziło o wygląd.
A czy jesteś taka słodziutka jak piszesz niestety ,a może stety nie potrafię ocenić via internet ))

Kruszek , ekshibicjonisto)))



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964
"Moderator w dziale Trening"

Zmieniony przez - brutus w dniu 2003-03-24 18:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
przyznaj się która bo to bardzo ciekawe

<...be nobody's darling- be an outcast...>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

big biceps

Następny temat

>>>Kontuzje stawów <<<

WHEY premium