SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

37 w łapie,a biceps nie rośnie....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Nóg nie robię,bo mam zamiar ćwiczyć je później,na razie ćwiczę bicepsy,tricepsy,barki,klatę i kaptury ;p Dzięki wielkie za podpowiedzi,wypróbuję i dam znać ;D Łydki mam chude,ale znowu bardziej umięśnione od kolegów,a uda są okey ;) Pozdro.

Może jestem laikiem,ale staram się to szybko nadgonić ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Do sllasha i ArekFCB leci Sog ;)

Może jestem laikiem,ale staram się to szybko nadgonić ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10667
a plecy ?!

Aut vincere, aut mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Pleców na razie też nie robię,nie chcę sobie zafundować w takim wieku jakichś poważnych kontuzji kręgosłupa ,ponieważ rosnę,a z hantlami i sztangą nie widzę ćwiczeń bez martwego ciągu ;P

Może jestem laikiem,ale staram się to szybko nadgonić ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Inna sprawa jakbym miał drążek ;/ Ale nie mam ...
A kasa na siłkę już mi się wyczerpała,poczekam rok,zacznę jakieś ulotki roznosić i da radę ;D

Może jestem laikiem,ale staram się to szybko nadgonić ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Nie spodziewaj się efektów dobrych pomijając dwie największe partie.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
hehe dobre jak ma isc jak bardzo słąba micha prawie zadna i płacz bo stoi na 37 bo jak miesnie nie maja z czego rosnąc to co ma isc!!i zle zero cwiczen na nogi plecy itd pewnie tylko bica jedziesz j.w ktos pisał a triceps ci powiem jest lepiej pocisnac bo to jest wiekszosc ramienia itd itd jak sie myle to niech mnie zabija powo jak gosc z innego tematu nie symetryczna klata bo ma lewa czesc wieksza no ludzie przeciez tam masz serce (miesien) to wiadomo ze ta czesc bedzie wieksza a po 2 człowiek nie jest symetryczny itd itd powoo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 953
Najtańsze drążki kosztują 10-20 zł na allegro.. i wytrzymują obciążenie do 80-90 kilo. Chyba te parę groszy można zainwestować.

Up@

Jeśli twierdzisz że z powodu serca nie będziesz symetryczny to chyba śpisz w szafie. Lewą część ma większą pewnie z powodu złego sposobu ćwiczenia. Autor tematu już napisał że zacznie ćwiczyć inne partie mięśni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Można zainwestować,ale u mnie w mieszkaniu nie ma za bardzo miejsca na zamontowanie takiej rzeczy ;/ Trzeba robić dziury i przykręcać,nie ??

Może jestem laikiem,ale staram się to szybko nadgonić ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Playboy223 hha dobry jestes spoko da rade byc symetryczne buuuhaha powo co za goscie tu sa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan na mase do sprawdzenia na 6tyg

Następny temat

trening po przerwie

WHEY premium