SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytania + fotka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785


czesc.

moje pyt:

1. slyszalem ze zawodowi kulturysci nie robia martwych ciagow poniewaz poszerza on biodra. czy to prawda? co o tym myslicie? poniewaz mc to wazne cwiczenie, chce wiedziec czy wyrzucic je z mojego planu.

2. dodaje foto.
po lewej stronie gosc ma bardzo fajne plecy. dla ulatwienia o co mi chodzi dodaje drugie z prawej i zaznaczam kolorem czerwonym to fajne "wcięcie". jakimi cwiczeniami mozna wyrobic takie plecy jak po lewej stronie???

mam nadzieje ze napisalem w miare jasno o co chodzi
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze to chodzi o skosne brzucha bo one mocno poszerzaja na dole, z tym sie spotkalem ze kulturyscie unikaja pewnych typow cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
odswierzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
pozycja z prawej jest inna niz z lewej,poza tym to nie cwiczenie na talie tworzy ja taka"wąską" po lewej tylko ogromne plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
U kolesia na fotce to wcięcie jest widoczne poniewaz jest szeroki w barkach i motyle są dość pokaźnych rozmiarów, aby to wciecie uzyskać musisz po prostu te mięśnie (plecy) powiększyć :) Słyszałem że martwy ciąg wpływa w jakims stopniu na pośladki, ale czy na szerokość bioder to juz nie wiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
1. Oczywiście po kilku latach taki efekt może byc widoczny, tym bardziej jeśli ktoś ma do tego predyspozycje genetyczne i trenuje reguralnie na b. duzych obciazeniach.
Myślę ze zależy od twoich predyspozycji, aktualnej szerokosci bioder ale raczej sklaniałbym sie ku nie wywalaniu MC, a jeśli już to robieniu np. serii po 30 powtórzeń - też nieźle wpłynie na kondyche ja mam tak zamiar robic ponieważ mięśnie pośladkowe rosna mi od byle czego i mam dosyc szeroką miednice mimo że jestem ekto, a nie fajnie jest miec wiecej w biodrach niz w klacie


2. Podciagaj sie najszerzej jak sie da


Zmieniony przez - m4teos w dniu 2009-06-29 13:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
dobra dzieki bardzo.

co do pytania nr 2.
wykonuje takie cwiczenie: PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ

ono angazuje dolne patrie miesni grzbietu.

czy je wyrzucic? poniewaz zalezy mi na efekcie pana po lewej stronie


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5668
lepiej ćwicz: przenoszenie sztangi w leżeniu na ławce pozomej-to angazuje przede wszystkim mięsień najszerszy grzbietu a oto ci chyba chodzi

Coco Jumbo i do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2138
O ile się nie myle (ale to możliwe) to do tego żeby tak wyglądać trzeba mieć dobrze rozwinięte najszersze grzbietu i wąską talie. Tylko że jak sie ma najszersze grzbietu bardzo dobre to talia wygląda wąsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
genetyke mam dobra, talie waska. mysle ze po paru latach moge osiagnac podobny efekt

Szczepanx ale angarzuje przede wszystkim dolne partie najszerszego, a te partie raczej u pana po lewej nie sa zbyt rozwiniete


pozdr

Zmieniony przez - Sylwek17 w dniu 2009-06-29 13:44:57

Zmieniony przez - Sylwek17 w dniu 2009-06-29 13:46:05

Zmieniony przez - Sylwek17 w dniu 2009-06-29 13:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5668
Sylwek17- właśnie że u niego sa rozwiniete miesnie najszersze grzbietu
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#12
a zreszta wazne sa całe plecy bys nie mial z czasem problemow z kregosłupem

Coco Jumbo i do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
-_-... a ronnie coleman nie robil martwego? A dorian? Z polskich radek ? zastanów sie co piszesz, martwy to podstawa, a popularna V jest skutkiem dobrze rozwiniętych najszerszych grzbietu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej?

Następny temat

Aeroby i masa

WHEY premium