SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejny temat dotyczacy dolnej partii-fotka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466


wrzucam fotke(niby zdjecie ud ale lydki nie da sie ukryc)-zasadniczy problem i to widac od razu sa lydki,moze macie jakis sprawdzony plan,lub jakis sekret na powiekszenie lydek,nie chce sie zwalic wszystko na genetyke
w sumie probowalem prawie wszystkiego laczone serie,drop sety,"100",kombinowanie stopami(wew,zew.)
bez rewelacji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2135
Synthol
A na poważnie może spróbuj robić aeroby na bardzo wysokim wzniesieniu (bieżnia w górę na maksa) mi to "niechcący" nieźle łydkę ruszyło.

Flex-Targówek-waw
Jedz, śpij, trenuj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
oo...flex pomysl dobry,lecz lipna bieznie mamy,bo raczej nie ma regulacji wzniesienia ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6017
mi co roku rusza łydka, kiedy w czasie wakacji urządzam sobie parogodzinne spacery boso po plaży

Zmieniony przez - Turgo w dniu 2011-09-01 22:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
U mnie łyda najlepiej rośnie... na redukcji Dużo aerobów/hiit, a nie katowanie jej na siłowni i łyda jest w swoim żywiole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja Ci nie pomogę bo moich łydek NIC nie rusza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z 4x w tyg na 5x w tyg?

Następny temat

Trening na cykl kreatynowy

WHEY premium