SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Błyskawiczny konkurs-Jak trenujemy ,gdy siłownie są zamknięte?

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 3444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728791
Kolejny szybki konkurs.

Czas : od dziś do końca marca


Nagrody-przy min 6 uczestnikach-3 nagrody w suplach Iron Horse

Konkurs jest bardzo prosty-dokumentujemy na zdjęciach i filmach-jak trenujemy w okresie zamkniętych siłowni przez corona wirusa.

Ciekawe metody,przyrządy,ćwiczenia,sposoby itp.

Jestem ciekaw ,jak sobie poradziliście,przy okazji inni także skorzystaja z Waszych patentów.

Oczywiście-nie jest jak zwykle łatwo,bo nikt tu nigdy nie pisał ,że łatwo będzie.

Odpadają osoby z konkursu(mogą jak najbardziej wrzucić swoje zdjęcia ,filmy i być poza konkursem)),które mają domowe siłownie już od dawna,np Ojan,RedAlert itp.

Dokładniej to wyjaśnię-każdy może wziąć udział ale zaprezentuje metody treningu,bez wykorzystania swojej siłowni-chyba ,że ma tam patenty,które inni mogą zastosować u siebie w domu,bez inwestycji i skomplikowanej pracy :)

Zapraszam nowych ze swoimi sposobami na ten ciężki czas kwarantanny kraju i siłowni-jak sobie teraz radzą.






Zmieniony przez - masti w dniu 2020-03-18 18:35:55

Zmieniony przez - masti w dniu 2020-03-18 18:50:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
W sumie to ja cały czas tak trenuję

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Siłownię w domu mam od 11 lat, szkoda, że odpadam z konkursu.


Zmieniony przez - olotraper w dniu 2020-03-18 00:29:44

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Temat założony
https://www.sfd.pl/Konkurs_jak_trenuje_bez_siłowni-t1200745.html
Zapomniałem tylko w tytule wątku wpisać swój nick a teraz już nie mogę edytować więc poproszę o zmianę na drazekm trening bez siłowni
Lub
drazekm konkurs trening bez siłowni


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-03-18 07:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Chyba nie trzeba zakladac tematu tylko wrzucic tutaj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728791
Można tu wrzucać ale jak ktoś chce założyć nie ma problemu-ale tu trzeba link podać.

Kążdy może wziąć udział ale trzeba zaprezentować wtedy uniwersalne ć,które inni bez takiej siłowni ,jak Wy macie-też zrobią w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Mój tani patent do domowych siłowni zastępujący częściowo kilka maszyn.


2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
No to w końcu po ciężkich bojach z internetem udało mi się wgrać nakręcony kilka dni temu filmik "Jak trenujemy, gdy siłownie zamknięte" . Jest to trening z gumami i nie żebym podpatrywał i kopiował to co robi Drazekm ( choć bywa czasem dla mnie inspiracją ), ale to takie ćwiczenia które były zamieszczone w zeszłorocznym KiF-ie. Robię je często przed treningiem jako taka formę rozruszania, 6 ćwiczeń jedna seria po 10 powtórzeń, ale można to robić jako ćwiczenia zasadnicze gdzieś na wyjeździ, co juz praktykowałem, tylko wtedy robię 6 ćwiczeń jedno po drugim w 5 - 6 obwodach. można powiedzieć ze gumami to taki lichy trening ale wszystko zależy od grubości gum i przerw między obwodami. Gwarantuję ze mięśnie dostają popalić . Na nagraniu ćwiczenia są trochę nie za bardzo poprawne technicznie ale filmowałem to po treningu zasadniczym, no i zasadniczo robię to przed lustrem żeby korygować niedokładności. Dobra koniec ględzenia, wrzucam film


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Film niedostępny???

Kliknij i na górze jest napis co trzeba uczynić by film obejrzeć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
No to w końcu po ciężkich bojach z internetem udało mi się wgrać nakręcony kilka dni temu filmik "Jak trenujemy, gdy siłownie zamknięte" .








Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2020-03-27 21:42:23
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs błyskawiczny na marzec

Następny temat

Konkurs- trening bez siłowni :drazekm

WHEY premium