SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
dzięki KrzysieQ, sogacz poszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed pełnowartościowy posiłek najlepiej ryż + jakieś mięso a po treningu również pełnowartościowy. Może być ryż/kasza z źródłem białka - najlepiej mięsem choć jajka w ostatecznosci mogą byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
To będę próbował jak najczęściej cos innego, ale w moim przypadku pewnie i tak najczęściej zostaną jajka, ale postaram się kombinować, żeby było mięsko i ryz lub kasza, sogacz IneTheEnd, dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Mam rozumieć ze jak chodzi o trening( 3 razy w tygodniu siłka+3 razy aeroby) może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1729
Zależy jak intensywny jest twój trening,jak dobrze ciśniesz na siłce to dobry ale jak się opierniczasz to czas nadrobić. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
staram się wykonywać ćwiczenia jak najlepiej pod kątem technicznym, raczej się nie opierniczam:D xd dzięki wilku za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Mam jeszcze jedno pytanie. OD kilku dni na śniadanie jem płatki owsiane z mlekiem+ marchewka, tylko nie za bardzo wchodzą mi te płatki, a dziś kupiłem smakowe, między innymi: karmelowe,malinowe i jeszcze jakieś różne, a zastanawiam się czy można je jeść na redukcji, czy raczej trzymać się podstawowej wersji. Patrząc na składniki i ogółem skład to za bardzo się nie różnią, ale to nigdy niewiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
raczej na redukcji bym nie polecał , pewnie duzo cukru tam jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1729
oj tam,węgle to węgle ja jem na redukcji i chudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
to mówisz wilku że jesz te smakowe tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass dawkowanie

Następny temat

trening na klatke piersiową do oceny

WHEY premium