SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Zle się wysłowiłem;) WIem że nie da się zamieniać tkanki tłuszczowej na mięśniową i ze potrzebne są aeroby albo ogółem ruch i jak już pisałem biegam 3 razy w tygodniu+czasami basen, ale po prostu nie wiedziałem czemu taka różnica pomiędzy górną częścia a dolna;) sogacz rutkow, dzięki za pomoc w pytaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
przeważnie tak jest ze na dole odklada sie wieksza warstwa tłuszczu dlatego tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1729
Różnicy tak na prawdę nie ma ale oponka na dole się osadza i dla tego u doły wydaje Ci się,że mięsień jest słabczy. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
aa, teraz rozumiem:D dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Siemka ponownie:) Wiem ze najłatwiej by było jakbym zrobił wszystko w tym dzienniku posiłkow i wszystko podliczył, tylko ze tu jest problem, nie dysponuje wagą kuchenna i nie mam jak tego wszystkiego podliczyć;/ ale mogli byście tylko ocenic czy może tak wyglądac przykładowy dzień na redukcji jak napisałem w pierwszym poście? Oczywiście będę zmienial żeby nie było to monotonne, ale czy to może w miare tak wygladac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1729
No dzień jak co dzień :P Wstajesz,jesz posiłki,trenujesz i idziesz spać i tak w kółko.Ale wagę kup,poproś mamę,taki sprzęt max 20zł. :)

Zmieniony przez - wilku135 w dniu 2013-04-26 15:19:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Ja kupiłem wagę za 15zł + 15zł przesyłka ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
hehe, ale naprawdę w tym wieku konieczna jest aż taka kontrola wszystkiego, nie wystarczyłoby dobre i zdrowe odżywianie+ aeroby i trening silowy?:D:D Dziek za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1729
Jest pewna różnica pomiędzy zdrową dietą a dietą redukcyjną,nikt nie mówi,że ta druga dzięki której tracimy kilogramy jest zdrowa. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
przecież dzięki zwykłej diecie opartej na zdrowym odżywianiu+ częstym ruchu i wysiłku fizycznym, tez możemy gubić kilogramy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass dawkowanie

Następny temat

trening na klatke piersiową do oceny

WHEY premium