SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Witam, to mój pierwszy post więc pewnie będzie tutaj full błędów, ale po to tu pisze, żeby poprawić to co złe;).Mam 16 lat, 185 cm wzrostu i 82 kg wagi, moim celem jest redukcja do około 75 kg.Mam pytanie co do odżywiania, na obiady niestety jadam to co ugotuje mama, ale od tygodnia zawsze się stara żeby było to cos zdrowego, najczęściej pierś z kurczaka+buraki, albo kapusta. Na siłownie chodzę 3 razy w tygodniu(wtorek,czwartek i sobota), do tego aeroby w poniedziałek, środe i piątek po 50 minut biegu. Od czasu do czasu próbuje chodzić na basen ale nie zawsze wychodzi:D 1posiłek 7.10
Płatki owsiane, marchewka
2posiłek 12.25
2 kromki chleba razowego z rybą wędzona(makrela)
3posiłek(obiad)15.00
To co mama ugotuje, najczęściej pierś z kurczaka, do tego kasza/ciemny ryz/ziemniaki
4posiłek 17.30
2kromki chleba razowego z szynka z kurczaka/ogórek owoc( jabłko/banan/mandarynka)
19.30-20.00
5posiłek
Kromka chleba razowgo z serkiem kanapkowym( wiem lepszy byłby twaróg, spróbuje to zmienić) + jakieś warzywo
Do tego staram się pić minimum 2litry wody niegazowanej dziennie. Na siłownie chodze od 5 miesięcy, a biegam od nie całego miesiąca.
Dzieki na każda odpowiedz i rade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Dodam tylko, że od tych 5 miesięcy schudłem 12 kg, bo ważyłem 94
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
wrzuc ankiete działu , poczytaj podstawy https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

i najlepiej jakbys swoja diete wrzucił w ten kalkulator i wkleił tutaj
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t930058.html

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-04-23 16:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Dietę już ułożyłem tylko, że mam problem, bo ani trochę się nie orientuje ile gram tego wszystkiego zjadam, nie mam bladego pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
to policz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Wybacz to przez dzisiejsze testy gimnazjalne jestem jakiś rozkojarzony :D jak policzyć np. ile płatków owsianych zjadłem na śniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
waga kuchenna to dobra rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
a no to w takim razie tutaj tkwi problem, no niestety do tej pory tego nie robiłem, ale spróbuje od jutra zacząć, moglibyście poprawić chociaż te największe błędy które tutaj wypisałem, lub coś co powinienem zastosować, a nie stosuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
wszystko musisz zliczyc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
wezmę się za to, ale w takim razie może tak wyglądać póki co trening? 3 razy w tygodniu siłka i 3 razy w tygodniu aeroby może być? i mam jeszcze jedno pytanie, czytałem o tym, ale wszędzie każdy pisze inaczej, co najlepiej jeść przed i po treningu? Do tej pory najczęściej przed treningiem jadłem jaja kurze na twardo, a po tylko jakiś owoc, ale ostatnio doczytałem że po treningu przydałby się konkretny posiłek, jak to wkońcu jest?Lecą sogacze za pomoc, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
manu97
wezmę się za to, ale w takim razie może tak wyglądać póki co trening? 3 razy w tygodniu siłka i 3 razy w tygodniu aeroby może być? i mam jeszcze jedno pytanie, czytałem o tym, ale wszędzie każdy pisze inaczej, co najlepiej jeść przed i po treningu? Do tej pory najczęściej przed treningiem jadłem jaja kurze na twardo, a po tylko jakiś owoc, ale ostatnio doczytałem że po treningu przydałby się konkretny posiłek, jak to wkońcu jest?Lecą sogacze za pomoc, dzieki


Po treningu najlepiej zjeść banan+pełnowartościowy posiłek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass dawkowanie

Następny temat

trening na klatke piersiową do oceny

WHEY premium