SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/ trapeziko/Podsumowanie str. 13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15514

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Widzisz, niby babochłop a jakie ma dzikie branie Facet niby nie pies a na mięso leci hehe

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Vari3Swieta prawda jeszcze dojdzie do tego ze bede musiala zmienic silke bo mnie wszystkie okoliczne burki beda obszczekiwachihihii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
23/03/2012
Wczoraj zrobilam ostatni dzien treningu i wlasnie dzisiaj to czujechcialam jeszcze przycisnac przed regeneracja!!!

Trening:
rozgrzewka; wioslarz, 2000m w 9.07min + ogolene rozciaganie

1.WIOSLO SZTANGA
10 x 35kg
10 x 35kg
10 x 35kg
10 x 35kg

2.WYCISKANIE SZTANGI POZIOMEJ
10 x 35kg
10 x 35kg
8 x 35kg
5 x 35kg

3a.UGINANIE RAMION ZE SZTANGA~ BICEPS
10 x 20kg
10 x 20kg
10 x 20kg
3b.PROSTOWNIE RAMION W OPADZIE~TRICEPS
10 x 7kg
10 x 7kg
10 x 7kg

4a.WZNOSY RAMION BOKIEM, RECE WYPROSTOWANE
10 x 6kg
10 x 6kg
10 x 5kg
4b.WZNOSY RAMION BOKIEM W OPDAZIE, RECE UGIETE W LOKCIACH
10 x 7kg
10 x 7kg
10 x 7kg

Na koniec zrobilam 2x podciaganie :nachwytem,waska z guma

Aero:brak
rozciaganie:brak

Miska:
warzywa:zielona fasolka,kalafior,ogorek zielony
suple:omega3,wiesiolek,zielona herbata z opuncja figowa,tulsi tea,chia seeds, cynamon


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Shake your ass with TREC Nutrition
Podsumowanie

Dieta:
Na poczatku konkursu zaczynalam z 2000 kcal ale po jakis 3tyg zaczelam zauwazac ze trace sily i ppostanowilam dodalozyc troche w dni ktore czulam sie bardziej glodna!!!doszlo do tego ze bylam nawet w stanie zjesc ponad 2500 kcal zaliczajac spadki wagi i gubiac cm w pasieCo do skladnikow diety to calkowicie wyeliminowalam pszenice i udalo mi sie to zalozenie utrzymacJako ze bialy chleb nigdy mnie nie pociagal nie mialam z jego wykluczeniem wiekszych problemow, gorzej bylo z mlekiem!!Jako osobisty challenge postawilam sobie wyrzucenie z menu kawy ale tutaj poleglam!choc nie powiem bo chociaz udalo mi sie zamienic mleko na tlusta smietanke do kawy.

Suplementacja:
omega 3,wiesiolek,magnez,cynamon,chia seeds,zielona herbata z opuncja figowa, tulsi tea

Osobiste wrazenia:
Bardzo mile wspominam czas poswiecony na treningi oraz spedzony na forum.Moze nie jestem najlepsza w dopingowaniu innych w postaci aktywnoscci spamujacej ale z gory uprzedzam ze to sie zmieni Ja to taka wstydliwa bestia jestem

Pomiary:


Progres:
Zdjęcia pupy:
Zdjecia bonusowe calej sylwetki:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Shake your ass with TREC Nutrition
Podsumowanie

Dieta:
Na poczatku konkursu zaczynalam z 2000 kcal ale po jakis 3tyg zaczelam zauwazac ze trace sily i ppostanowilam dodalozyc troche w dni ktore czulam sie bardziej glodna!!!doszlo do tego ze bylam nawet w stanie zjesc ponad 2500 kcal zaliczajac spadki wagi i gubiac cm w pasieCo do skladnikow diety to calkowicie wyeliminowalam pszenice i udalo mi sie to zalozenie utrzymacJako ze bialy chleb nigdy mnie nie pociagal nie mialam z jego wykluczeniem wiekszych problemow, gorzej bylo z mlekiem!!Jako osobisty challenge postawilam sobie wyrzucenie z menu kawy ale tutaj poleglam!choc nie powiem bo chociaz udalo mi sie zamienic mleko na tlusta smietanke do kawy.

Suplementacja:
omega 3,wiesiolek,magnez,cynamon,chia seeds,zielona herbata z opuncja figowa, tulsi tea

Osobiste wrazenia:
Bardzo mile wspominam czas poswiecony na treningi oraz spedzony na forum.Moze nie jestem najlepsza w dopingowaniu innych w postaci aktywnoscci spamujacej ale z gory uprzedzam ze to sie zmieni Ja to taka wstydliwa bestia jestem

Pomiary:



Progres:
Zdjęcia pupy:
Zdjecia bonusowe calej sylwetki:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Shake your ass with TREC Nutrition
Podsumowanie

Dieta:
Na poczatku konkursu zaczynalam z 2000 kcal ale po jakis 3tyg zaczelam zauwazac ze trace sily i ppostanowilam dodalozyc troche w dni ktore czulam sie bardziej glodna!!!doszlo do tego ze bylam nawet w stanie zjesc ponad 2500 kcal zaliczajac spadki wagi i gubiac cm w pasieCo do skladnikow diety to calkowicie wyeliminowalam pszenice i udalo mi sie to zalozenie utrzymacJako ze bialy chleb nigdy mnie nie pociagal nie mialam z jego wykluczeniem wiekszych problemow, gorzej bylo z mlekiem!!Jako osobisty challenge postawilam sobie wyrzucenie z menu kawy ale tutaj poleglam!choc nie powiem bo chociaz udalo mi sie zamienic mleko na tlusta smietanke do kawy.

Suplementacja:
omega 3,wiesiolek,magnez,cynamon,chia seeds,zielona herbata z opuncja figowa, tulsi tea

Osobiste wrazenia:
Bardzo mile wspominam czas poswiecony na treningi oraz spedzony na forum.Moze nie jestem najlepsza w dopingowaniu innych w postaci aktywnoscci spamujacej ale z gory uprzedzam ze to sie zmieni Ja to taka wstydliwa bestia jestem

Pomiary:


Progres:


Zdjęcia pupy:




Zdjecia bonusowe calej sylwetki:





No i udalo sie Mialam problemy z internetem dlatego wyslalo mi sdwa razyzdjecia tez jakosciowo nie takie jak bym chciala ale pierwsze koty za ploty
Dziekuje wszystkim za doping i rzabbie za opieke techniczna



Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-03-26 18:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Łomatko. Nie tylko pupa ale całe ciało zmieniło się wręcz nie do poznania. Gratuluję, wyglądasz sexi Rewelacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Wow! wielka zmiana w całej kompozycji sylwetki. Mega!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Hubsama nie moge uwierzyc a zabawa z silownia dopiero sie zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Sylwetka rewelka ! Gratulacje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/vari3/Podsumowanie str. 14

Następny temat

POMOC W UŁOZENIU DIETY

WHEY premium