SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Koniu - powrót syna marnotrawnego %)- fota str81.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147074

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
od momentu jak zaczęłam odpowiednio prowadzić łokcie przy wyciskaniu na triceps, czy płasko czy skos w dół, każde to ćwiczenie odpowiednio wykonywane, uważam za efektywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecki chudziutkie w porównaniu do tego co było na pierwszych fotach. Masz co nadrabiać ;-P
Będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
wygladaja na bardzo chude plecy a waga i tak sie trzyma konkretnie 98kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siemanko bede wpadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Tydzień I –dzień 1.

No to czas zacząć...
Dzień zaczął się powiedzmy średnio – wróciłem do Gdańska, moi współlokatorzy zamknęli drzwi na zamek, do którego nie mam klucza, a wracają dopiero na sylwestra...nakląłem się na klatce i przez telefon, a gdy me w****ienie sięgnęło zenitu, wyważyłem drzwi.
Potem „małe” zakupy. Mimo że nie mam jakichś specjalnych ograniczeń finansowych(poza nałogiem, którym nie chwaliłem się mamie, a kosztuje mnie 12,80zł dziennie), doszedłem do wniosku, że na początku miesiąca będę chodził na wielkie zakupy i za większą pulę kasy kupował żarcie...gdy nie będę miał zbyt dużo wolnych pieniędzy, trudniej będzie o cheat meale na mieście i takie tam. Muszę ugadać się z babą z mięsnego, że każdego miesiąca wezmę 20kg piersi i 4-5kg wołowiny.
Klepanie, zadań z chemii, trening, chemia...

głownie węgle, w lodówce twarogi, tuńczyki, sosy...




DIETA:

Przyzwoicie, choć przez moją poranną przygodę drugie śniadanie na słodko.

1.6 jajek gotowanych.
2.Snickers, jabłka suszone.
3.6 połówek udek z kurczaka, orzechy.
4.Tuńczyk, ryż.
5.Twaróg, prawdopodobnie.

przed treningowy




Zapraszam do działu Kuchnia :
https://www.sfd.pl/-t460499.html

TRENING:





Komentarz:
Doszedłem do wniosku, że najlepiej wyjdę, gdy zamiast określonego planu, dalej będę jechał swoim intuicyjnym „poplątańcem”, skoro zawsze były efekty, po co to zmieniać?
Siła idzie do przodu w zaskakującym tępię, pierwsze ćwiczenie, które ostatnio męczyłem dziś lekko, z progresją.
Martwy jak pisałem, mógłbym już ciągać dużo więcej, ale chcę przyzwyczaić plecy, więc dziś progresja tylko o 10kg w każdej serii.
Wiosło na 80kg jakoś tak ciężej, nie ukrywam, że w ostatnich powtórzeniach zdecydowanie nie było już robione w zamierzonej wersji.
Płaska – kolejne zaskoczenie, duży progres. Gdybym w ostatniej serii nie miał asekuranta, który chyba pierwszy raz był na siłce, było by lepiej.
Sztangielki bokiem...miałem powyciskać, ale zrobiłem tylko dlatego, że jakiś „ekspert” pouczał młodych jak mają ćwiczyć, samemu kalecząc, że aż szkoda było patrzeć.
Triceps – pierwszy błąd, załamanie w ostatniej serii, przeliczyłem się trochę z ciężarem i przy 5 powtórzeniu musiałem podziękować.
Biceps lekko.




pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-12-29 22:33:31

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyważyłem drzwi hehe


Żyć nie umierać


pozdr

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-12-29 22:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42050
jw, jakie szlugi palisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Black Devile, czekoladowe,
odkąd poznałem innymi gardzę.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Za te fajki byla by konkret dieta, no ale...








Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42050
****a fajki czekoladowe sa dla mnie obrzydliwe, jak dla mnie liczyły sie LM niebieskie( takie słabe, tanie ) a czekoladowe to sa słodkie w choj

ale teraz nie pale i sie czuje lepiej, a paliłem tylko 1/4 do 1/2 paczki na dzien
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Trenigu (Hantle)

Następny temat

wieksza siła w rękach

WHEY premium