Niedawno dowiedzieliśmy się o dość interesującej informacji na temat znanego w branży fitness Caluma Von Mogera. YouTuber Kenny KO zasugerował, że Calum ma prawie sześciomiesięcznego syna o imieniu Kairos. Matka dziecka Nicola Segura mówi, że historia wyglądała następująco:

Calum i Nicola poznali się przez wspólnego znajomego około dwa lata temu. Po jakimś czasie zaczęli ze sobą pisać. Umawiali się “na luzie” przez kilka miesięcy, a w grudniu Nicola zaszła w ciążę. Skontaktowała się więc z Calumem 10 stycznia, aby przekazać mu radosną wiadomość. Niestety… Moger nie chciał mieć nic wspólnego z jej ciążą i powiedział jej, aby poszła dokonać aborcji i jeśli będzie potrzebowała pieniędzy, to ma się z nim skontaktować. Poza tym zażądał dowodu, że jest to jego dziecko. Nicola nie chciała usuwać ciąży i próbowała to powiedzieć Calumowi, ale podobno on nie chciał tego słuchać. Von Moger rzekomo powiedział, że jeśli usunie ciążę, to będzie nadal umawiał się z kobietą. Na wszystko Nicola ma dowody, w postaci zrzutów ekranu, zawierających wiadomości od Australijczyka.Kobieta nie zgodziła na aborcję i postanowiła, że urodzi dziecko. Potem podobno Von Moger zmienił zdanie i jednak zechciał być ojcem. Jeśli wszystko, co powiedziała kobieta, jest prawdą, to maluje to zupełnie inny obraz Caluma niż ten, który przedstawia on w mediach społecznościowych. Samotna mama podała Caluma do sądu o alimenty i będzie starała się o wyłączną opiekę nad dzieckiem, podobnie jak i Calum!

https://youtu.be/1_JF4GriAv8

Po tym, jak afera ujrzała światło dzienne, kulturysta nakręcił wideo, aby wyjaśnić swoim fanom całą sytuację. Wyjaśnił, że rzeczywiście jest ojcem chłopca, który ma około 5 miesięcy. Około rok temu dowiedział się o ciąży, ale poprosił o test na ojcostwo, ponieważ uważał, że istnieje duża szansa, że ​​dziecko nie jest jego. Podobno nie znał aż tak dobrze kobiety, która twierdzi, że umawiali się kilka miesięcy. Mówi, że nie wiedział, że postanowi urodzić dziecko. Von Moger powiedział też, że nie piał o tym w mediach społecznościowych,  bo nie był pewien, czy jest ojcem. Jednak matka dziecka połączyła siły z Kennym KO, próbując go oczernić, aby wyglądało na to, że nie chce mieć nic wspólnego z małym Kairo. Cóż... według von Mogera, chce on uczestniczyć w życiu swojego syna i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby tak się stało. Tym bardziej, że będzie walczył o wyłączną opiekę nad dzieckiem. Doskonale wiemy, że zawsze są dwie strony medalu… Może warto dla dobra dziecka po prostu się dogadać... Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

https://youtu.be/q_mpflV1sAI

Komentarze (20)
lordknaga

cala ta otoczka dookola von mogera to cyrk w cholere, ten koles to autodestrukcja, do tego podobno uzalezniony od koki i to juz od dawien dawna.

5
lodzianin1

Pajac

2
Anonim

tez bym taka suczke zalal

3
marcinek272

Zalać to ty możesz co najwyżej swoją rękę :D

0
Niegocin

herbatę i zupkę chińską ;D

0
anubis84

Nie stać Cię na taka, z byle kim się nie umawia :-)

0
domosos

Jak Cię stać na alimenta to proszę bardzo.

0
Maciejosx

Plotki ploteczki, forum sportowe czy jakieś gnioty ? Co tutaj się dzieje ... po co takie informacje? Dramat nie forum sportowe, jescze fame mma brakuje...

2
basmann

osobiście lubię czytać ploty branżowe, na cholerę do działu plotkarskiego wchodzisz?
Wykaż się w merytorycznych, bo czytając Twoje posty mocno nie błyszczysz %-)

1
pavlog89

Racja , czasem to pudelek 2 to forum .

1
basmann

Dajcie przykład merytorycznych artykułów na pudelku? Jak tak go ostro śledzicie %-)

0
natasza__

Maciejosx przecież te plotki są o charakterze sportowym. Nikt nie każe Ci ich czytać, ale skoro już komentujesz je któryś raz z kolei, to znaczy, że jednak zaglądasz na Fitplotę :) Tak jak i wiele osób, co widać po ilości wyświetleń.
Jeśli te informacje Cię nie interesują, możesz śmiało czytać artykuły merytoryczne, z których z pewnością znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytania i zdobędziesz podstawową wiedzę (jak dawkować bcaa, czy tabetę można wykonywać po treningu).

1
anubis84

Masz też inne ciekawe arty, badania naukowe zdrowie itp.

0
AdamZx

Kobieta piękna a on d**** ...

0
anubis84

uroda to nie wszystko, liczy sie też to co jest w główce.

3
domosos

dokładnie c oz tego że ładna jak np pustak moze się okazać i nie pogadasz z taką

1
skorupski

Przeciwieństwa się przyciągają czesto jest tak ze ładna dizewczyna się spotyka z patolem jakim.

0
jarabco

Cos mi sie zdaje ze po tej aferzej jej status na Instagramie znacznie wzrosnie i followersow tez przybedzie. Win win situation ;) I bardzo dobrze.

0
anubis84

To na pewno się stanie, połowa jedynie zerknie a druga połowa polubi profil

0
anubis84

Nie znam typa może i to dobrze :-)

0