SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żeby brać wszystkich w klasie na rękę -- co i jak?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
Tylko proszę nei wyśmiewajcie mnei ze zakladam bezsensowne topicy tylko doradzcie co nie co prosze aby jak najszybciej brac w klasie wszystkich na reke jakie miesnie cwiczyc itp slyszalem ze bardzo wazna jest technika zemoge wziasc wtedy 2razy wiekszego ode mnie znacie jakies stronki gdzie moge sie nauczyc tej technioki> z gory thx

Początkujący :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
www.armwrestrling.com 
zdaje sie tez ze do jkaiejs gazety dorzucaja klilka stron z armwrestlingu

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
do kulturystyki i fitness SPORT DLA WSZYSTKICH
[ bo w regularnej KiF nie ma]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
Sory ale nie widze tam techniki - podajcie konrektnego linka plz :) i najlpeiej po polsku :P Pozdrawiam

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i najlepiej zebym tylko przeczytał i juz wszystkich w klasie brał na ręke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
heh

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 167
waże 57kg mam 15 lat 32 w napiętym bicepsie 165cm i w klasie jestem chyba 2 :D Bierze mnie chyba jeden gość co ma 180 wzrostu i jeździ na bmx :D biore np goscia co ma 188cm i wazy około 105 kg :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
i większość z tego 105kg to pewnie tłuszcz (:

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
agizek - co ci da sama technika jak przyjdzie koles 3 razy silniejszy i cie wezmie jak bedzie chcial? Ja w klasie biore wszystkich a wcale nie mam techniki tylko cwicze duzo i jakos idzie...

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam duzio siły a bierze mnie gośc który 90 kg wyciska. Po prostu mam nadgarstki słabe i kropka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3883
Co do brania na rękę to musisz mieć całe ramie silne. Nie liczy sie sam biceps, triceps czy przedramie. Siła musi być w całym ramieniu. Wtedy możesz dopiero mysleć o siłowaniu sie. Choć technika tez jest ważna. Dla przykładu ciągnij ręke do siebie bardziej bo wiadomo że łatwiej bedzie Ci sie przyciagało rękę niż pchało ją na bok. Ja tak stosowałem i nie narzekam...brałem wszystkich
ehhhh... kiedyś to były czasy teraz to sie tylko wspomina...
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w stawie :-(

Następny temat

dieta - pytanie o supl. od zielonego

WHEY premium