SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc od początku szkoły zaczołem stosować diete na mase ale problem polega na tym ze jak zjem sniadanie(płatki owsiane,mleko,rodzynki,twaróg,orzechy)to w szkole niestety mam rozwolnienie co strasznie mnie denerwuje czy mozecie podać jakieś przepisy na śniadanie wiem ze są też placki brzóski czy moglibyście mi je podać z dokładnym opisem ich robienia!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
dzisiaj jadłem na sniadanie normalny chleb ze szyneczką i w szkole było OK wiec moze to jest wina mleka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
rozwolnienie? czyli sraka? Może za dużo błonnika? Ale ja i tak stawiam że to wina mleka
Zawsze mówiłem że mleko to shit

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zle sie troche wyraziełem nie jest to rozwolnienie tylko srać mi sie chce(zawsze w szkole )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
No to tak jak napisałem

Ale jeśli to jest tylko jedno g**** a nie biegunka to nie wiem w czym problem? Chciałbyś wogóle nie srać czy sie brzydzisz własnych potrzeb fizjologicznych

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Czasami nowa dieta powoduje różne rewolucje żołądkowe typu rozwolnienie lub zaparcia ew.jw.wyelinuj mleko z rana i zobacz jak sie zachowuje organizm.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Przypuszczam że sie brzydzi szkolnych kiblów a nie potrzeb

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niestety szkoła jest bardzo mała i ma tylko 1 kibel!!! meski i czesto tam niektórzy palą wiec ciezko mi jest srać przynich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
no to wio w krzaki

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
haha albo zaoparz sie w pampersy!!!
A powaznie not o faktycznie zqalbo duzo blonnika albo przez mleko..Zjedz raz bez mleka i jak to samo to zmien sniadanie:)

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opis plackow mysle, ze znajdziesz w wyszukiwarce bo sam kiedys szukalem
sprobuj moze zjesc sniadanie wczesniej i wysrac sie w domu, na sile, tylko zeby ci glowa nie pekla

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-09-07 18:40:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2127
Mi sie wydaje ze to moze byc takie przyzwyczajenie ze chce Ci sie srac, ja kiedys mialem podobnie (oczywiscie nie cwiczylem na silowni), ze zawsze musialem przed szkola skorzystac z WC Na sprawdzenie tego wez zjedz jakies inne sniadanie.
P.S. to sa moje TYLKO domysly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do sprawdzenia

Następny temat

Ryż po gotowaniu

WHEY premium