SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113723

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a ja do swojego napisałam czy ma zamiar się odezwac do mnie i cisza... chyba musze iśc do psychologa i się leczyć ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
nie no żart ale na studiach mialam chłopaka, całkiem fajny był i tp itd ale przyjezdny. więc któregoś raz wybierał się do domu niby swojego na weekend i mowi na dworcu do mnie- odbierzesz mnie w niedziele wieczorem z dworca? PEWNIE. po czym po sekundzie poweidział: wiesz co JEDNAK MNIE NIE ODBIERAJ. mysle sobie, że coś skunks kombinuje( to sie czuje w moczu). okazalo sie, że nie chciał żebym po niego przychodziła bo pociag z jego miesciny przyjezdzal godzine wcześniej a on do domu wcale nie dojechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Little Wild
Mi się nigdy nie zdążyło takie coś, może dlatego, że obydwaj mieli tak samo na imię hahahahhahahah




a ja miałam dwóch w amsterdamie i zaden z nich nie mowil po polsku ani po angielsku wiec moglam sobie pisac po chinsku do nich i tak by sie nie zorientowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Faceci to świnie jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Hera, czy mogę też chcieć zapro. Od Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hahahhaha oż w morde , tak Oku trzymajmy się tej wersji my zawsze te idealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
okazalo się po prostu że pojechał do swojej byłej(wtedy jeszcze obecnej) do innego miasta, co za d**** ahhhhahahahaahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Taaa, faceci to świnie, ale każdy z nich nam powie, że baba to jeszcze gorszy ch** hehehe.

Lis, to jak z nimi gadalas ? Światowa Ty hehe :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium