SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
o Kurna, no masakra Szajka dowaliłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a tak zeszło na gówniane tematy no to .... :P ale sama sie zakrztusiłam jak przeczytałam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
HAhahahhahahahhahah SZAJKA MEGA ! Sog ode mnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ide sie jeśc robić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heeeeeeeeeehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a mi sie wlasnie odezwaly uda i plecy po wczorajszych walkach ze cieżarem w przysiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Lepiej...


Jedna koleżanka namawia druga aby wyjść na dyskotekę.
Niee, nigdzie nie idę bo mi z buzi śmierdzi... - no chodź głupia, najwyżej odzywać się nic nie będziesz. No i poszły...
Całą noc ta jedną praktycznie przesiedziala nic się nie odzywajac, aż w końcu podszedł do niej koleś z prośbą o taniec. No i ta poszła, tańczyła z nim bez słowa. Chłopak się produkuje, zagaduje, a ta dalej cisza. W końcu ten się jej pyta czy umów w ogóle mówić, na co ona:
- Tak
a chłopak na to... Puscilas bąka ?
Dziewczyna znów : - nie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja idu oglądać nowy odcinek niekrytego, poziom może juz nie ten, ale sentyment pozostał a i coś śmiechowego nakręcili tez chłopaki z serii ''co mówią''? Polecam odcinek 'blogerki' i 'zjarani'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja bym sobie chetnie zaplanowała obwód na dziś na siłownię, ale czekam na odpowiedź jakąś w sprawie wymiany ćwiczeń w treningu dla początkujących... bo nie mogę niestety tak kolanek obciążać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
pozapraszaly sie na fejsie to teraz szpiegostwo sie odbywa, zdjecia z wakacji tutti frutti no no, a ta wlos ma ladny a ta to w ogole ladna jest , a ten co to za paszczak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium