SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
przytyłam 3kg odkąd zapisałam się na siłownię, czyli w niecałe 3 tyg, zrzucam to póki co jeszcze na zatrzymanie wody, spuchnięcie mięśni nieprzyzwyczajonych, ale wymiary sie nie zmieniły
u lekarza od głowy się leczyłam ale zaczęło być gorzej więc się nie leczę, sama dużo się dowiedziałam o tym co mi dolega (główna sprawa to DDA) i szczerze samej mi lepiej. od kilku lat jest duża poprawa mojej psychy, a teraz jak sie ruszam i ćwicze to już wgle endorfinki pomagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
wzrost 176, ale tak jak Lisus napisała to nie przekłada się na mój wygląd, mam luźną skórę po 2 dzieci i tkankę tłuszczową podskórną która wylewa się ze wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
szajka
przytyłam 3kg odkąd zapisałam się na siłownię, czyli w niecałe 3 tyg, zrzucam to póki co jeszcze na zatrzymanie wody, spuchnięcie mięśni nieprzyzwyczajonych, ale wymiary sie nie zmieniły
u lekarza od głowy się leczyłam ale zaczęło być gorzej więc się nie leczę, sama dużo się dowiedziałam o tym co mi dolega (główna sprawa to DDA) i szczerze samej mi lepiej. od kilku lat jest duża poprawa mojej psychy, a teraz jak sie ruszam i ćwicze to już wgle endorfinki pomagają


ekhm jakby no, nie jest to "przypadlość" którą można leczyć tylko i wyłącznie farmakologicznie. może terapia?przynosi efekty. poza tym źle dobra leki- nie dziwie się, że było gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
powiem ci tak, u mnie dużo problemów było z sytuacji w jakiej byłam, teraz jest mąż, jest 2 dzieci, jest lepsza syt finansowa w domu, dużo większa przyjaźń i zaufanie mdzy mną a mężem więc to automatycznie wszystko się poprawia. z wieloma rzeczami i sytuacjami nauczyłam się radzić sobie sama (z mężem) i różnica jest kolosalna w moim zachowaniu. przez 2 lata miałam można powidzieć osobistą terapeutkę i ona też wiele mi uświadomiła i pokazała jak myśleć i postępować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
176 i 67 kg to chyba jednak mało
ja dążę do 65 przy 168 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
e ja mam 180 i 72 kg i redukuję bo wyglądam jak wieprzyk - na dole zwłaszcza - gruba dupa i uda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
chociaż, dążę to głupie słowo... po prostu wydaje mi się że przy takiej wadze będę wyglądać zayefajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja moge i 75 ważyć byle by proporcjonalnie wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no wzrost duży a waga nieduża w stos do wagi, musisz mieć dużo tkanki tluszczowej.... Oku ja oglądałam Twoje foty, przecież Ty smukła jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Mam dysproporcje, góra S dół XL :/ wk***ia mnie to :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium