SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ło jezusicku moja doopa! Jutro znowu będę chodzić okrakiem

Eve, to nie zawsze tak jest. Są faceci którzy traktują kobiety jak partnerów i są normalni. Mojemu daleko do ideału i czasem mam ochotę mu przywalić hantlą, ale to dobry człowiek jest i tacy naprawdę istnieją.
A jak się okaże dupkiem, to jak Deja mówi - z główki go, albo z bara. I pozamiatane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
jo1984
ja mam IBSa, więc wiem co to bieggunki i zyg z nerwów ja 7-mą we wrzesniu ej laski macie jakieś sposoby na podniesienie libido, bo ja nie wiem co ze mną, odkąd zostałam sama w pl mój popęd umarł, pomimo że ćwiczę, dobrze żrę to się jakas taka królewna z drewna zrobiłam, nic na mnie nie działa nawet lazar ostatnio martwi mnie to :(



Jo nawet Lazar w samym ręczniku??? no weź.
Ale co do królewny z drewna, to mam podobnie...
Ale ostatnio czytam książkę "erotyczną" (coś niby do Greya podobne, ale nie czytałam go więc nie wiem, ale chyba nie ma scen sado maso).
Więc najpierw się podjarałam tymi opisami i libido wzrosło, ale im bardziej czytam tym bardziej się wkurzam, że mój eM. jest nie taki jakbym chciała... i bądź tu mądra...


Książka to "Dotyk Crossa" jakby co.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja się nie nastawiam na pogonienie, ale doświadczenie nie pozwala mi się nastawiać "dopóki śmierć nas nie rozłączy".

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Z tą śmiercią to bym nie ryzykowała czasem jest tak że jest super, a po jakimś czasie już nie jest, ludzie się zmieniają i niestety nie zawsze na lepsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jeny., wkurza mnie ten skaczący pośladek.....

jam bezwzględna... szkoda mi jak miły chłopak zaczyna ze mną inaczej rozmawiać bo to zwiastuje blisko koniec znajomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
na pośladek to chyba magnez, a na facetów - to tylko święta cierpliwośc.

Ja się czasem na swojego tak drę, że mnie potem gardło boli Ale potem lepiej funkcjonuje - on oczywiście

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Ja jestem tez choleryk, ale na szczesie moj jest spokojny, bo bysmy sie chyba pozabijali... Ale mimo bardzo przykrych doswiadczen z eksiem ( zostawil mnie z noworodkiem), to wprawdzie dopiero po 5 latach nowego zwiazku, ale jakos przestalam sie spinac i nie podejrzewam obecnego o cokolwiek zlego. Zle doswiadczenia jednak zostawiaja slad.... Dziwne to moze, ale ciesze sie, ze mi sie nie ulozylo z eksiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Z exami to różnie jest. Ja nie żałuję że nam się nie ułożyło. Ale żałuję, że nikt na głowy nie zmył, jak nam rozwód do głowy przyszedł. Bo czasem młodzi ludzie za często, za łatwo rezygnują, gdy coś nie po ich myśli idzie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Deja, a posłuchałabyś tego kogoś? Bo człowiekowi się zazwyczaj wydaje że dobrze robi, a refleksja i mądrość przychodzą z czasem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
miałam sobie dziś trzepnąć fotki aktualne.... ale po Bobie to chyba nie jest dobry pomysł :) poczekam do weekendu jednak :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

WHEY premium