SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
oka, w takim razie ide na podbój biedry hahaha chociaż i tak nie spróbuje już dzisiaj, bo bilans zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no zaopatrzyłam się w kilka Mi też dziś już nie wejdzie, ale miskę na jutro już ulożyłam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Muszę zacząc podglądać wasze miski bo mi układanie mojej jakoś mało ciekawie wychodzi w sensie że ciągle miecho i ryż/kasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
nosz kurna...spalilam patelnie a kot wywlokl mi miecho ugotowane i lezy teraz (miecho nie kot) na podlodze.........

Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-06-17 12:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Corum, ja przysiady machne dzis dodatkowo na siłce w ramach dobicia nóg dołączę sie do challenga, jak juz zrobie wieczorekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
No!

A teraz idę się kimnąć - spałam 4 godziny, trening zrobiony..
Jeszcze muszę dzieciaka na wycieczkę spakować.
I może jakieś solidne aeroby dam radę...
A teraz - miłego popołudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Miłego Corum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
dobranoc Corum :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
aholka
nosz kurna...spalilam patelnie a kot wywlokl mi miecho ugotowane i lezy teraz (miecho nie kot) na podlodze.........

Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-06-17 12:39:21

Jak pech to pech. Moja kota dzisiaj rano zrzuciła z blatu pojemnik ze "świętymi" jajami śniadaniowymi Dobrze że właśnie miałam je tłuc do placka i że były tylko 4! 3 zjadłam a żółtko 4tego dałam kotu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
"święte jaja śniadaniowe" dobre heheh, moja jajem się nie skala :( ale miecho wywlecze gorące nawet skubaniec jeden.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium