SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113243

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przestałam słodzić rok przed ślubem, czyli blisko 8 lat temu moja wówczas szefowa, wiecznie się odchudzająca, nie słodziła ani kawy ani herbaty, chciałam przykozaczyć i tez przestałam do dziś słodkie napitki jeżem mi w gardle stają

Zmieniony przez - jo1984 w dniu 2013-06-20 09:22:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
agataq
po moim trupie rurki mu kupie
niech krótkie portki nosi na dupie
stara już jestem, w krzyżu mnie łupie
lecz włoży rurki to ukatrupię


Aga, normalnie <3 <3 <3 <3 <3 <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
szajka
wiecie co.. przerzuciłam sie na mleko 0% do kawy (a raczej produkt mlekopodobny) - dałam radę.... kupiłam brązowy cukier na początek - mniej słodki... dzisiaj spróbowałam posłodzić 1 łyżeczką tylko.... no nie da rady... to ochydne jest :/jak wy możecie nie jeść cukru? :/


Ja nigdy nie piłam słodzonego, więc nie znam tego bólu. Ale mleko 0% jest dla mnie nieakceptowalne.
A kawę, jeśli piję, to ze śmietanką 12% albo kremówką, zależy co mam. Bo lubię kawę z białym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
moje wiadomosci sie nei wysyłają nie bawie sie tak :9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
tyle złotych mysli sie nei załadowało TYLE straciłyście :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Fuxiatka

A kawę, jeśli piję, to ze śmietanką 12% albo kremówką, zależy co mam. Bo lubię kawę z białym

O! i to jest jakiś plus. Kremówka i skondensowane sa słodkie więc może by przeszło. bo 0% jest tragiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no to ja nie słodzę od 9 roku życia, jak mialam wycinany wyrostek i w szpitalu dali mi gorzką herbatę... z rozpędu jak dorosłam do kawy to słodkiej nawet nie spróbowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ależ ja wam zazdroszczę....
ja potrafię dolecieć do 100g czystego cukru dziennie jak mnie najdzie na herbatki kawki itp :/
przegrzebuję się dziś przez wątek kuchniowy w poszukiwaniu nieskomplikowanych i niedrogich przepisów bo niestety przy 2 dzieci to budżet nam mocno kuleje :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no dobra... zagadka. Jestem po okresie, miałam badanie krwi w zeszłym tygodniu, nie mam zatrucia, nie jestem w ciąży, wyniki ok.
Czemu mi się ciągle chce żygać? ( sorry za dosadność)? Jakiś pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Może to jakaś dziwnie objawiająca się nietolerancja?
Albo ten stres jeszcze z Ciebie nie zlazł?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium