SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113253

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
agataq
jestem w wieku że musi się udać tu i teraz!

Aga, czasami tak jest że jak się człowiek bardzo spina i bardzo chce to jest coraz trudniej
Trzymam mocno kciuki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No nastolatki zachodza w ciąże jak chca i ile chca a potem jak ktoś naprawde chce to nie moze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja chce jakies cieniutkie i bez jakiś chemikali bo mi znów spuchnie narząd płciowy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ale jak spuchnie to będzie ciaśniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
sa tez durexy Avanti nielateksowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Agata - hahahahaa i tak jest chyba ciasna bo ciągle poobcierana jakaś i obolała ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Oku, spróbuj tych "zero", są najdelikatniejsze jakich próbowałam. Zeszłam z tabletek 3 lata temu bo ciągle łapałam infekcje, średnio 3 razy w miesiącu, czyli z przerwą na krwawienie
No i jest naprawdę dobrze, teraz mam średnio raz na 1,5 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Oki dobrze spróbuję! egh nie używałam prezerwatywy od 3 lat i się boję o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
A w ogóle to mój zakupoholizm poczuł się wspaniale, bo właśnie sobie wykupiłam dwa karnety na mordownię o której pisałam i dwa treningi z mistrzem w kulturystyce 50% taniej
I się jaram, od lipca się na siłkę przenoszę.
Przynajmniej chłop nie będzie jęczał że mu dziury w parkiecie wygniatam

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-06-19 14:30:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a ja mam promo na swojej siłowni że do 2 mcy 3ci gratis... tylko nie wiem czy mnie mąz nie zabije jak powiem że chce 260pln na silownie :/ a niewiadomo czy mi entuzjazm nie przejdzie :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium