SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
to ja spadam bo husband wykapal dzieci ide poczytac baaaaaaaje , ale jeszcze tu wroce (odgraza sie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a mi sie wlasnie pulsometr zesrał, a dopiero kupiłam i chwaliłam cholera niech by to szlag..... mam nadzieje ze to tylko słaba bateria bo jak nie to sie wk.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
okurasei
A ja się dowiedziałam że mam nie zaliczony jeden przedmiot i mam zdać UWAGA! do końca czerwca a jest tylko jeden dyzur za tydzień we wtorek ... to mi k***A dali masę czasu nienawidzę UW! :(

Będzie dobrze, dasz radę przecież

Mnie dzisiaj facet prawie na skrzyżowaniu rozjechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
A taki piękny tydzień miał być ehhh a Joga była fajna :D poszłabym też za tydzień ale mam wtedy egzamin superr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
oku, podobala sie joga? ja nie poszłam... polazlam po buty i zeszlo, no ale znalzalm w koncu snadaly dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Podobała poczułam wszystkie mięśnie i się napociłam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja jak ide na dynamiczna joge, to sie zasapac potrafie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no mi było cięzko bardzo , mam zamiar powtarzac to czesciej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja tez, dzisiaj nie dalam rady, upal mnie wykancza, musze jeszcze zarlo na jutro ugotwac, a jest tak duszno, ze nie mam czym oddychac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no w sali był mega upał i chyba klima nie działała. za tydzien mamy ponoc na dworze ćwiczyc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium