SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no ja też na siłownię o 20, niestety dół się wydaje być nieodzowny dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
agataq
nie dołuj się, szkoda czasu na to


popieram jak cholera, ja od zeszłego roku postanowiłam sobie że jak nie mogę z czymś walczyć i zmienić to to olewam. szkoda moich nerwów. świata nie naprawię. miej wyj**ane a bedzie ci dane czy jakoś tak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hm, dzięki przemyślę sobie przy okazji......... to trzymajcie się dziewczyny paaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a ja ci powiem Molly że ja sie na ten twoj Avatar nie moge napaczeć... tak mnie sie te plecy podobają.... zwlaszcza ze studiowalam ostatnio dzienniki i u ciebie jestem zachwycona tą zmianą wyglądu ... a to foto jest czadowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Popieram szajkę, plery jak u pro! Paaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
hmmmmm to moze Wy chcecie zobaczyć cycki? za 5 złotych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
łoł wielkie dzięki Szajka, bardzo mi miło i Oku tlyko kurna wielkie dooopsko w ch.lere ale cóż takie życie ale dzięki, pocieszyłyście mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
miłęgo dnia, paaaaa może po treningu się poczuję lepiej jutro może będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
za 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja to jakoś nie za bardzo jestem za cyckami :P jakbys miała penisa to może co innego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium