SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja kupiłam ostatnio ładną za 40 zł na bazarze u Chinczyków (jasnokremową na ramiączko) i zamierzam w niej iśc jutro na wesele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
No w sumie to racja... gdzież ja elegancką długa sukienkę później założę
Sprawdzam rozmiarówki i biodra mam nieproporcjonalnie małe w stosunku do cycków. Coś trza chyba obciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
idz do decon handu, ja tam czasami jupuje fajne rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak to coś?? Cycki - bo za duuuużeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
hera21
ja kupiłam ostatnio ładną za 40 zł na bazarze u Chinczyków (jasnokremową na ramiączko) i zamierzam w niej iśc jutro na wesele

Ja z tej rozpaczy chyba siądę do maszyny i uszyję, o ile wygospodaruję odrobinę czasu.
Panna młoda ma cudowną suknię z koronki, bez halek itp i chciałabym być dobrym tłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Corum
Jak to coś?? Cycki - bo za duuuużeeeeeee

Od dawna noszę się z takim zamiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Fux, to jk juz obetniesz to oddaj mi, bo ja to mam wklesle D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Spoko, doprawisz sobie na debiuty Little
Myślę że dla Was obu spokojnie wystarczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Little, ubiegłaś mnie, no ale wiesz ja jestem większa i silniejsza od Ciebie, to ja biore nadmiarowe cycki Fuxi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciężki przypadek...

Następny temat

Chivas na odwyku;)

WHEY premium