SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Świąteczno-noworoczne niespodzianki! Zdobądź zestaw! Konkurs ActivLab!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 12720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635




Dziękuje za możliwość wzięcia udziału w konkursie i życzę wszystkim powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Sernik z patelni na szybko







Powiem coś jeszcze o możliwych modyfikacjach przepisu, bo na filmiku tylko o wpc powiedziałem:
-Osobiście nie radzę zmieniać proporcji twaróg-jajka. Ktoś pisał ostatnio, że dał 3 jajka i 410g twarogu i mu smakowało, ja nie próbowałem ale myślę, że mimo wszystko będzie za suche. Ja eksperymentowałem w drugą stronę - dałem zamiast 2 zwykłych 3 małe jajka i było trochę zbyt jajeczne.
-Sporo osób chwali sobie wersję z cynamonem.
-Zamiast czekolady można użyć twarogu z jogurtem naturalnym i dżemem (polecam żółte).
-Dodatki takie jak wiórki kokosowe czy rodzynki nie są niezbędne.

Jeszcze raz smacznego :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5206




Po ciężkich bojach z ilością postów i ja dodaję mój filmik :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Zanim padną wyniki - Pilka, diobry sposób który praktykuje od dawna kolezka i który dorwałem od niego gdy ciężko przewrócić np omlet - zsuwasz go na duzy talerz obok patelni po czym przykładasz patelnie "do góry nogami", obracasz wrac z talerzem i na ogień - zrozumiałeś czy zakrecilem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5206
Też tak zawsze robię ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Wiem o co Ci chodzi, też tak czasem robię, tylko do filmiku chciałem w miarę "profesjonalnie", a wyszło jak wyszło

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
A ja umie podrzucać z patelni

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Podrzucanie na patelni jest proste jak sie wie jak do tego zabrac.
Bierzemy patelnie przed siebie koniec patelni troche do dolu przechylamy i ruch po okregu i jak dobra patelnia to nie ma prawa sie nie przerzucic :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
To może zanim padną wyniki ,zdradzicie co jest do wygrania za 1 miejsce?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ale po co psuć niespodziankę? Zresztą sądzę, że wyniki będą lada dzień, bo Paweł jest aktywny na forum i pewnie oglądał na bieżąco :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DAA plus aminokwasy, dawkowanie

Następny temat

Kasia Byszkiewicz Motivation

WHEY premium