SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Świąteczno-noworoczne niespodzianki! Zdobądź zestaw! Konkurs ActivLab!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 12713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
w sumie racja. Niespodzianka to niespodzianka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
and the oscar goes to... werble i ......

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
co jak co, ale ja prawie sypiam na tym forum (co widać po godzinie wpisu ) więc możecie być pewni że na bieżąco czytam

Co do nagród nie chcę się wypowiadać bo niespodzianka ma pozostać niespodzianką w "pomyśle na konkurs" nagrodą też była neispodzianka, a zwycięzca bardzo zadowolony bo dostał spory zapas suplementów z naszej, sztandarowej, "czarnej" linii

Myślę więc że nie macie się o co martwić

Póki co - poproszę dane wszystkich na PW
nick
Imię i nazwisko
ulica wraz z numerem domu/mieszkania
kod pocztowy i miasto
nr telefonu kontaktowego

W odpowiedzi odeślę numer konta do wpłat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
PawelSzEvc


W odpowiedzi odeślę numer konta do wpłat

Haha. Dane wysłane, czekam na numer. :D

Zmieniony przez - dyziu95 w dniu 2014-01-16 14:19:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Właśnie PMkę otrzymałem. Trzeba przyznać, że Activlab się ceni, muszę po rodzinie pożyczać żeby móc spłacić udział w konkursie

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat Activlab dba o relację klient - firma. Wiem, bo w spamie jako jedyni dostajemy paczki za uczestnictwo w spamie i to nie byle jakie. Coś niebywałego w dzisiejszych czasach. I to nie mówię pod publikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja ostatnio prawie w ogóle nie kupuję supli, utrzymuję się z konkursów Głównie Activlabowskich.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
DObra dobra Panowie, koniec spamu, czekam na resztę wpłat i paczki o órych rozmawialiśmy jutro będą u was.





Wyniki na dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5206
No to czekamy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DAA plus aminokwasy, dawkowanie

Następny temat

Kasia Byszkiewicz Motivation

WHEY premium