SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Świąteczno-noworoczne niespodzianki! Zdobądź zestaw! Konkurs ActivLab!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 12715

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Paweł, wysłałem dane ale żadnej odpowiedzi zwrotnej od Ciebie nie dostałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Jak wyslales to na pewno doszlo spokojnie dyziu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wszystko mam, nie spinajcie

Po prostu nr konta poszedł tylko do wybranych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Aa, to spoko. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Parę adnotacji, a co za tym idzie i argumentów co do oceny + parę słów ode mnie dla każdego (mam nadzieję, że nikogo nie pominę!)

Dyziu - jedyny w terminie pierwotnym Film ogólnie przyjemny, całkiem nieźle zmontowane a i pomysł nietuzinkowy.

Skeba - filmik zapowiadający - mistrz dobra fotorelacja, również niezły pomysł

Wrukos - konretny strój, świetna zapowiedź z dawką wiedzy, szkoda tylko że jakość filmu nie powala

Luk_aszz - bardzo podoba mi się montaż początku filmu, umieszczenie logo i podkład dźwiękowy(to ostatnie akurat bardzo subiektywne, ale jak mówię - piszę od siebie) szkoda tylko że brak jakichkolwiek komentarzy z "Twoich ust" i że ciut dubluje nam się pomysł na placek. Faktem pozostaje jednak ze przepis inny

Rutek - cos zdeformowany ciut kadr jakby scisniety od góry i dołu + od serca radze zaczac uzywac wiekszych pojemnikow bo naswinisz i zona okrzyczy

Twoja polewa jako polewa do lodów Skeby byłaby szałem!

Biedrzyk - "monohydrant" wygrywa użyłeś wielu produktów, w tym batona co było świetnym zagraniem, sernik też bardzo bardzo fajny pomysł. Tutaj tez tylko smuteczek za jakosc filmu

Karnisz - za zaciąganie, dystans do siebie i swoich umiejetnosci kulinarnych masz u mnie 10/10 komentarz do trzepania shakerem tez dobry!, zapowiedz bardzo fajna i kulturalna, uzywanie mleka nie-uht tez in plus, film jednak troche za długi, mozna było, mimo iż nie jeste mistrzem, poprzsyspieszac tu i ówdzie

Gawlak - film fajny, krótki i bardzo przyjemnie sie ogląda, szkoda tylko że lekko banalny przepis

Torturos - dobrze widzę, że kobieta gotuje?
Film ładny, zmontowany bardzo przyjemnie dla oka, osoba gotująca z pojeciem - mąka przesiana, tak ma być. Za użycie produktów z biedronki plus bo sam ich używam

Polaco - wybrałeś trudny produkt i bardzo dobrze go spożytkowałeś+dzięki temu miałeś sie nawet czego napić, dobrze dobrałeś tempo przyspieszenia na filmiku, wszystko jest fajnie przejrzyste i widoczne,a jednoczesnie nie zamula

Pilka - z rad praktycznych - o prszewracaniu mówiłem, a co do temperatury - polecam jesc na chłodno, szczególnie gdy ktos, jak wspomniales, da wiecej jajek (głównie odczuwalna "jajkowatosc" przy jajkach kupnych) - wtedy mniej trąci
Lubię luidzi z dystansem, nie bojących się przyznać że "nienajlepszy ze mnie kucharz"

Amok - fajny przepis, bardzo ciekawa wariacja, wydawałoby się banalnego electroactive'u - dobra jakośc i fajne zmontowanie filmu, niektóre elementy bym przyspieszył by skrócić, ale ogólnie in plus



Co mby nie było wielki szacunek i podziękowanie dla wszyskich uczestników za włożony trud i, niejednokrotnie, naprawde fajne pomysły!!


a na wyniki poczekajcie jeszcze chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
dziękuje bardzo za wstępny opis naszych prac no i dalej czekam na wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Paweł jakbyś zauwazył po rekach to moja żona robiła ja nagrywałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
kurde akurat w Twoim filmie nie zwróciłem uwagi widocznie od razu myślałem, że masz tak deliaktne dłonie...


Kurde, edytowałem post, poprawiłęm wszystkie literówki, pogrubiłem nicki, chcę wysyłać a tutaj błąd bo już odpisaliście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DAA plus aminokwasy, dawkowanie

Następny temat

Kasia Byszkiewicz Motivation

WHEY premium