SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Świąteczno-noworoczne niespodzianki! Zdobądź zestaw! Konkurs ActivLab!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 12714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Juz po konkursie narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Jeśli wpadliście na pomysł, aby izolaty były nagrodami, to brak słów :O. Czekolada-mięta, ciekawe jak to smakuje.. ^^

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Miałem okazje próbować Mięta- Czekolada - poezja:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
moze bede mial okazje sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Ja nawet jeśli dostanę dwa batony i BCAA Xtra w puszce do popicia to nie będę narzekał, bo bądź co bądź jakiekolwiek wynagrodzenie włożonego w coś trudu to fajna inicjatywa :).

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Jak sie dostaje nagrode za cos co zrobiles sam to micha sie cieszy i zoastales mimo wszystko mniej lub wiecej doceniony. To sie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Bardzo cieszymy się, że zauważacie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Opinie o tych izolatach znajdziecie w tym forum bo był testowany .

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Cześć, dziś przyszła do mnie paczka z ActivLabu :). Dziękuję bardzo za super nagrody!
Heavy Weight x2 1kg - Czekolada i truskawka
Activ Protein 700g - Czekolada-mięta.. już spróbowałem i brak słów - najlepsze smakowo białko, jakie miałem okazję pić!! Trec czy Sci-Tec to przy nim amatorka.

Crea Carbo 1kg - czarna porzeczka

Dwie koszulki - na razie za duże, ale daję słowo, że będą jak ulał ^^ przy pomocy ActivLabu rzecz jasna .

Dwa shaker'y.

Nagroda lepsza być nie mogła, jeszcze raz dzięki!

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli to jest nagroda pocieszenia to boję się, jak wygląda nagroda główna...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DAA plus aminokwasy, dawkowanie

Następny temat

Kasia Byszkiewicz Motivation

WHEY premium