SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszne początki :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
mi tak całkiem nieźle poszył poczatki. wazyłem w 1 gimnazjum 56 kg w 3 juz 70 kg bez zadnej diety itd.poprostu cwiczyłem systematycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Np bo wszyscy macie Diete Ronniego nic nie ja a Taki byk co nie ? ?


Ma ktos jeszcze jakies przygody ? To co całe forum nie zaczynało od początku ? to jak od Końca ? ok usprawiedlwione xD

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1016
Mój super początek to jak poszedłem z dużo starszymi kolegami do publicznej siłowni :D było to równy rok temu ;D Zakozaczyłem i założyłem sobie 30 kg :P Oczywiście przygniotlo i musieli mnie ratowac ale w ten rok zobiłem 9cm w łapce (Żeby zawsze tak szybko rosło :( )

kurczak, ryz i kreatyna zrobi z ciebei sku.rwy.syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156
ile masz teraz w łapie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ja jak zaczalem cwiczyc to sobie myslalem ze pocwicze z rok i bedzie ze mnie byk jak ch** i przestane cwiczyc i juz taki zawsze bede


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
ja miałem najśmieszniejszy początek już prawie siłkę miałem i się okazało że nie mogę ćwiczyć do operacji ;'(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
..

Zmieniony przez - andrew903 w dniu 2008-02-20 18:46:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Nie no pierwszy raz to poszedlem na silke i robilem tylko klata przedramie i biceps i triceps i tak miesiac az w koncu wlascicel silowni zobaczyl ze caly czas robie to samo dzieku mu dowiedzilaem sie wszytkiego bo tak robil bym caly czas to samo ..
co to supli i odżywek to pierwsze co to poleciolo 5 kg tego gowna za 8 zł co niby to bialko jak sie dowiedzialem co to to spuscilem w klopie wszytko i kupilem gainbolika 6000 i zjadlem go w pol tyg ... no i oczywiscie na poczatku meczylem sie z 30 kg na klate..pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
moje początki wyglądały tak:
.[]-----[]
...\o/
....I
..../\


każda partia mięśni dzień w dzień:D byłem głupi ale poznałem sfd i teraz wiem co dobre a co złe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
ja jak zaczynalem cwiczyc to oczywiscie szla tylko klatka biceps i barki, po cwiczeniu robilem 10 min przerwy lupiac slonecznik

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wydolnosc

Następny temat

Siłka na Ursynowie

WHEY premium