SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszne początki :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Witam zakładając ten temat pomyslałem o naszych "smiesznych" początkach z siłownią :- Jak to zaczynalismy Cwiczyc brac suple Diete... Więc zapraszam wpisywac wasze historie ? Pierwszy...

Więc tak na początek mojej kariery musiałem od czegos zacząc więc wybrałem sie do sklepu no i zaczeło sie Ładnie wchodze do sklepu "dzień dobry"
- Dzień dobry
- Chciał bym cos na mase
- Żelazo najlepsze na mase
-Spoglądam na kumpla i mysle (Jakie Kurva zelazo kazdy mowi o białku i Weglach a ten mi o żelazie wyskakuje)
-Ale jakie zelazo po ile je pan ma ?
-No nie wiem po ile mozna chantle kupić ( Więc zajazyłem ze mu chodziło o Hantle itp...itp...)
- Wiec mowie a cos z suplementów ?
- to np. to Gain bolic 6000 dobry gainer 1kg 25zł
- aha poprosze
- bla bla bla zapłaciłem poszłem i konec wizyty w sklepie

Więc zasowam do domu.., ucieszony ze bede wielki
Wchodze pokazuje mamie oczywisie pytania "po co Ci to ?" itp..itp... no ale musze wziąsc pomyslałem wziełem sobie 50G poszłem spac... Zzzz...Zzzz.... Rano sie budze lekko spoglądam na swoje ciało z myslą ze bede rozerwany w cztery Du*y a tu nic Wiec szybko przed lustro napinam sie jak moge a tu ja taki jak wczoraj Wiec sobie mysle (Chyba mi sprzedał jakis bubel



i konec mojej przygody potem zrozumiałem ze nie odrazu zbudowali kraków

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
ja pierwsze co kupowałem to batony wysokobiałkowe wywaliłem na nie chyba z 50 PLN

Jak zjadłem pierwszy posiedziałem i do lustra patrzyć czy coś poszło i nic na wagę taka sama.
Na nastepny dzien kolejny baton zjadłem pomachałem żelastwem do lustra i nic wiec mysle ze lipa straszna z tym.

A później poczytałem tu i ówdzie i doszedłem do wniosku że szkoda kasy na batony bo wtedy za tą kasę mogłem prolo kupić bo wtedy jeszcze tanie było przed podwyżkami
Co to były za czasy a teraz wiem że dieta+trening+dobre suple= sukces :PD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
ja jak zaczynalem cwiczyc to nie wiedzialem co to jest biceps

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Trzeba mieć 5 lat żeby nie wiedzieć co to jest biceps ...

Ja pamiętam na początku treningów, robiło się po 20 powtórzeń, potem wstawało się, jakieś 2 podciągnięcia na drążku potem sztanga na plecy i 3 przysiady a potem znowu klata Ja jak poszedłem do sklepu z odżywkami to koleś mi proponował żeby najpierw kupić gainera z niską zawartością białka, i stopniowo zwiększać, czy to nie jest naciąganie ?

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
ja zanim zaczynalem cwiczyc to juz mialem spora wiedze bo przeczytalem 2 ksiazki weidera

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
mackos40 Kurva za Biceps idzie Sog

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
ja nie wiedziałem co to triceps ?? :D a tak po za tym to przez 2 miechy waliłem tylko na klatę. Gdy kupiłem pierwsza odzywke gainera 4kg zjedłem 3 kg i dziwiłem sie ze tak słabo diety nie miałem treningu zadnego cwiczyłem na własny rozum , po 9 dniach brania gainera zapalenie pluc -6kg i wszystko poszło w dup*.

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
och dziekuje hehehe

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ja jak zaczynałem ćwiczyć to nawet nie wiedziałem że istnieje takie cos jak dieta myślałem że trzeba tylko trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Żabisko a teraz juz wiesz ze 1 litr Mleka 1 litr Danonków i Vibowit ? Jak wogole Ci masa poszła ? bo słyszałem ze wczoraj cykl rozpisywałes










Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
człowieku + 5 kg na dzisiejszej sesji.
i do tego połączyłem monte i normalnie odlot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
a ja robilem 3x w tyg. klata + brzuch.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wydolnosc

Następny temat

Siłka na Ursynowie

WHEY premium