SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszne początki :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Figo łap sog'a jak wejdzie usnoł na siłce

Zmieniony przez - SoXxX w dniu 2008-02-22 20:36:07

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
ja na początku jak zaczołem ćwiczyć na siłce to myślałem że mozna jeść same produkty bogate w białko a weglowodany i tłuszcze to sa nie dla ludzi z siłowni i jadłem tylko twaróg, ser żółty, jajka i mięso ale już po kilku dniach sie okazało że to kiepski pomysł
potem sie z czaem dowiedziałem że nie można ćwiczyć dwa razy dziennie (rano robiłem kondycje a popołudniu siłke) i spać po 3 godziny dziennie ale to dopiero jak drugi razz zasłabłem w szkole to do mnie dotarło
ale w wieku 14lat na pierwszej wizycie na siłowni pocisłem 90 na klate
myślełem że jestem przech.uj i wtedy mi koleś założyj jakiś 80 na sztange i jakoś siły uleciały
ale na sztandze poszło potem 65
w tym momencie pomyślałem że jestem słaby i codziennie robiłem klate
i już po 2tyg poszło 70
po 2miechahc 80
po jakimś pół roku 90
chyba musze wrócić do tagiego treningu bo teraz już stoje na 120 od dłuższego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 664
hehe jak to czytam wszystko to cały ja 2 lata temu
Z kumplami w piwnicy zrobilismy silke, Zaczynalo sie od 30 kg na klate (łłoooolllaaabooooga)(teraz seriami 65 kg cudow ni ma ale zawsze cos )
No ale jak wtedy była fascynacja jak po treningu wypiło sie np. 1 litr mleka a na drugi dzień patrzylo sie do lustra czy co urosłem
No ale to nic - kolo popoludnia kiedy sam sobie cwiczylem (1h) to w ten sam dzien szlem czasami z kumplami wieczorem jeszce raz znowu na 1h bo myslalem ze mnie bardziej roz***ie !!!
No i wszystkie partie na raz , sorry - bez nóg bo po co - gram w pilke, to wystarczy !!!
ehh to byly czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
Na początku.. chodziłem na siłownię tylko w sobotę ;]
Cały dzień tam z kumplem siedzieliśmy, nakupowaliśmy sobie drożdżówek, precelków. Pamiętam taką sytuację, jesteśmy już na siłowni z 3 godziny, jedzenie się skończyło i poszedłem do właściciela zapytać się czy możemy iść do domu na obiad i wrócić
Po miesiącu zacząłem już systematyczny trening, splitem.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
jesteśmy już na siłowni z 3 godziny, jedzenie się skończyło i poszedłem do właściciela zapytać się czy możemy iść do domu na obiad i wrócić


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Elegancka historia Tez mi sie przypomina jak cwiczyłem zawsze tam gdzie mnie nie widzą zdala od wszystkich howałem sie za maszynami i robiłem sobie serje

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4780
Ja robiłem w serii na biceps 100 powtórzeń hantlami 2.5kg bo lekko wchodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3841
poszedlem pierwszy raz na silke wsiadlem na rowerek i przez 60 min pedałowałem i obserwowalem co robią inni.Nastepny trening był po tygodniu takie mialem zakwasy na nogach .okazalo sie tez że jest instruktor który mi na poczatku duzo pomógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
to ja wasze historie moją głupotą (bądź niewiedzą) bije na łeb
na początku cwiczylem codziennie i nie miałem wyszczególnionych treningów klata bic tric plecy nogi itd tylko w jednej nieprzerwanej serii wyciskanie na płaskiej potem bic sztangą wyciskanie na barki i takie smieszne cwiczenie co mi kumpel pokazał ( w ogóle bez sensu dobrze ze zyje po niem ) trzymasz sztangę nachwytem i zamaszyscie uginając ręce podnosisz do brody (tak jak biceps sztangą tylko ze inaczej trzymane) myslałem ze wchodzi na trica a jedyne czego mozna było się nabawić to wybite zęby no i oczywiscie suple znałem tylko jeden kreatyna zarłem to pudło za pudłem bez żadnej przerwy przez pól roku potem sie skapłem jak nic nie dawało ze trza by przerwe zrobić no i oczywscie myslałem ze wystarczy tylko cwiczyć i będzie się wielkim ale oczywiscie wiedziałem ze nie od razu i myslałem ze po 4 latach takich treningó bede wazył 100 kg i był wielki jak tur fajna historia

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wydolnosc

Następny temat

Siłka na Ursynowie

WHEY premium