SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszne początki :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Na początku z kumplami zrobiliśmy sobie własną siłownie 60 kg obciążenie ,gryf ,dwa hantle i ławeczka było nas 3 to też zmienialiśmy się przerwa między serią trwała 5 min czasami więcej jak się zagadaliśmy... Nasz trennning trwał 3h wogole na bica po 12-16 seri ;d to były czasy ciężkiego trenningu Barków nie ćwiczyliśmy bo się nie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
wogole na bica po 12-16 seri ;d to były czasy ciężkiego trenningu A na mnie sie zawsze na siłce wkurviali bo siedziałem i siedziałem przy skosnej i nikt nie mogł robic

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
a ja cwiczylem 7 dni w tygodniu.codziennie wszystkie partie naraz ;d;d noi i jadlem 1 posilek dzinnie hahahha bo myslalem ze tak sie powinno jesc ;d;d;d

P.S. przynajmniej fat spalilem ;d;d

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
ja cwiczylem 6 razy w tyg

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Taka Ciekawostka: Arnold cwiczył 14 razy w Tygodniu a jak wyglądał to szok...

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 541
ja pamiętam początki bo wiele rezy zaczynałem ale najlepiej jak robiłem o 1 w nocy 30 pompek po 10 seri () i spałem 4 - 6 godzin i wtedy jadałem 2-3 posiłki dziennie to było masakryczne budząc sie i ledwo wstając z łużka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
ja na poczatejk przy wadze jakies 50 kg byłem suszek poprostu kupiłem HMB :) bo reklamymowiły przyrost miesni szybszy o 300% a kreatyne jadłem po 1 tabletce 2 razy dziennie haha zadne efekty a na siłce skupiłaem sie z przesada na technice i rozpietki robiłem 2.5 kg hantlami;) ale to byłem młody i głupi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
No wiadomo ,że byłeś młody i głupi tak jak każdy z nas 2,5 kg na rozpiętki KONKRET

"Arnold cwiczył 14 razy w Tygodniu a jak wyglądał to szok..." to panowie czas powrócić do starych planów

Zmieniony przez - neu9 w dniu 2008-02-20 22:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
podczas jednego treningu zmienialem priorytety
e.g pierwsze cwiczenie sila ale..po 3 serii mi sie nudzilo wiec robilem rzezbe
w drugim cwiczeniu dochodzilem do wniosku ze zrobie mase
piekne czasy kiedy wydawalo sie ze masa, rzezba, sila zalezy tylko od ilosci powtorzen
na swoje usprawiedliwienie powiem ze nie mialem internetu wtedy a sfd bylo raczej forum o podobnym rozglosie co forum akwarystow w ciechocinku (2002)
Zdr

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
2,5kg na rozpietki no niezle ile miales wtedy lat (''); ja mozna powiedziec za wlasnie zaczynam bo dopiero 1miesac cwicze,najleprze na poczatku to byly pierwsze treningi na 2 dzien nie miales sily szklanki utrzymac :p a jak chcialem umyc twarz to musialem nabrac wody w rece i przyblizyc twarz bo nie moglem rak do twarzy doaciagnac:p w szkole tez dobre nie moglem pisac bo reka mi sie trzęsła:p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wydolnosc

Następny temat

Siłka na Ursynowie

WHEY premium