SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na pupe

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
Mam pewien problem
Od dwoch tygodni wykonuje systematycznie cwiczenia na posladki ogolnie skupiam sie na tej parti ciała czyli na pupie , zauważyłam ze pupa sie ujedrnila niestety wogole jeszcze nie powiekszyla ani nie usniosla do czego dąże lecz powiekszyly sie uda i boki ud , co mam robic? czy to normalne po takich cwiczeniach na poczatku ? czy moze robie cos nie tak ?
chce aby moja pupa sie cala zaokragliła jak jabłko .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Oczekiwałaś, że po dwóch tygodniach ćwiczeń pupa się ujędrni, powiększy i uniesie? To jakie to ćwiczenia wykonujesz?

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
cwicze z mel b i 8 min buns - butt workout co drugi dzien robie przerwe i zaniepokoiło mnie to ze uda sie poszerzyły poprostu utworzyly sie tam miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
teraz wszystko rozumiem tylko nie wiem dlaczego ludzie piszą ze po tych cwiczeniach naprawde pupa jest większa , zaokrąglona itp ... jak tak sie nie stanie moze sie ujedrni i posladki sie napną tak jak u mnie ale pupa nie bedzie jak brzoskwinia ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
ja przez przysiady czulam jak prcują mi miesnie ud i teraz mam rezultat a w pupie czulam tylko troche ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bo pupa się robi jędrna przede wszystkim od diety i odpowiednio dobranego treningu siłowego.
Ćwiczeniami "dobrze robiącymi" pupie są zdecydowanie przysiady, wykroki, rdl, przysiad bułgarski, wznosy bioder i wiele innych. Ważna jest jednak tutaj technika i skupienie się na ćwiczeniach, a nie tylko ich odklepanie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie aeroby po siłowym?

Następny temat

Rozkład tkanek tłuszczowej i mięśniowej - prośba o interpretację

WHEY premium