SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia na pupe dla kobiety!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 159 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1306
Witam wszystkich!
chcialbym sie spytac w jaki sposob zmienic aseksowne plaskie posladki.. na ODSTAJACE (JAK NAJBARDZIEJ) POSLADKI, DLUGA PUPKE I SZEROKA PUPCIE..
Chcialym sie spytac jakie cwiczenia najlepiej powinna wykonywac kobieta srednio zaawansowana aby byly takie efekty.. jak sprawic aby estrogen w organizmie wydzielal sie duzo bardziej .. wiem ze powoduje to odkladanie sie tluszczu na posladkach bardzo by sie to wlasnie tez przydalo poniewaz odklada sie tylko na brzuchu.. a kobiecie tak nie powinno sie dziac.. jak najklepiej to zmienic..?
z gory dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Spróbuj tego:
https://www.sfd.pl/temat71442/


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tribulus terrestris (np. Tribusteron etc) wpływa na wzrost wydzielania hormonu luteinizującego LH, który z kolei u mężczyzn zwiększa produkcję testosteronu, u kobiet - estrogenu

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
hehe,moze po prostu zmień panienke;)

polecam wszelkie napinanie pośladków,wymachy nóg do tyłu na maszynie,kopnięcia rozmaite wykonywane oczywiście technicznie,najlepiej powoli z zaznaczeniem każdej fazy.również martwy ciąg na prostych,jesli nie ma przeciwwskazań,ławka rzymska uginanie z naciskiem na pośladkowe zamiast prostowników grzbietu.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 159 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1306
dziekuje Wam bardzo bardzo przydadza mi sie wskazowki :) dzis dopiero po 3 tygodniach zamontowali mi neta siecowego yeahh tak nie sieszylem sie od dawna:P PozDro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby i masa

Następny temat

Dieta Do Oceny

WHEY premium