SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Harertz
rion10
Ale masz problem z wykonaniem pompki klasycznej na kolanach ? bop chyba o to ćwiczenie Ci chodzi


Tak mam właśnie z tym problem wczesniej nie mialem nie wiem dlaczego...


Ale w tym obrazku co wstawiłeś w 1 poście nie ma żadnych pompek na kolanach, a rion10 pyta Cię (tak się domyślam) o "pompki" dla kobiet. Spróbuj jakoś określić, o jakie pompki Ci dokładnie chodzi bo ciężko nie zrobić 1 pompki damskiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Generalnie z pompką damską czyli na kolanach nie powinieneś mieć problemu bo łatwiejsza wersja to stojąc ale pochylony pod kątem do ściany i ławki im jesteś bardziej pionowo tym łatwiej wykonać powtórzenie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 909
ogoremat
Harertz
rion10
Ale masz problem z wykonaniem pompki klasycznej na kolanach ? bop chyba o to ćwiczenie Ci chodzi


Tak mam właśnie z tym problem wczesniej nie mialem nie wiem dlaczego...


Ale w tym obrazku co wstawiłeś w 1 poście nie ma żadnych pompek na kolanach, a rion10 pyta Cię (tak się domyślam) o "pompki" dla kobiet. Spróbuj jakoś określić, o jakie pompki Ci dokładnie chodzi bo ciężko nie zrobić 1 pompki damskiej...


Zastąpiłem pompkę klasyczna na tą na kolanach bo nie umiem jej zrobić.

Teraz juz wiem gdzie był błąd

byłem ustawiony tak:


Zamiast:







Zmieniony przez - Harertz w dniu 2017-06-29 22:31:45

Zmieniony przez - Harertz w dniu 2017-06-29 22:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ale to unesienie bioder sprawia że ta pompka choć niewłaściwie wykonana jest jeszcze łatwiejsza. Ale tak ma wyglądać ustawienie do pompki jak wrzuciłeś wyżej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 909
To teraz zostaje problem diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
To integralna część treningu siłowego więc bez tego ani rusz i dobra dieta gwarantuje progres jak i zdrowie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 909
Co można użyć jako drążęk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Najprościej to zakupić drążek i zamontować w futrynie. Nie jest to duży koszt, ewentualnie gdzieś w plenerze np miejskie siłownie, drabinki, coś co pozwolić zastosować różne szerokości chwytu i masz pewność, że nie zerwie się gdy się na nim zawiesisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 909
ogoremat
Najprościej to zakupić drążek i zamontować w futrynie. Nie jest to duży koszt, ewentualnie gdzieś w plenerze np miejskie siłownie, drabinki, coś co pozwolić zastosować różne szerokości chwytu i masz pewność, że nie zerwie się gdy się na nim zawiesisz.


A ile cm nad głową montować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Z tym drążkiem w futrynie ostrożnie. Najlepiej jak futryna jest metalowa wówczas można go w miarę stabilnie zamontować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego - Redukcja

Następny temat

Czy jeszcze urosnę kilka cm?

WHEY premium