SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spadł śnieg? Lepiej śnieg niż masa.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94469

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
co do pobudzenia kofą, to dla mnie 2 łyżeczki rozpuszczalnej nescafe creme pobudzają na tyle, że mogę przez następne 4h spokojnie nie zasypiać i uczyć się - właśnie idę zrobić

założe się, że większość z was co już różne preworkouty brała pewnie by nie odczuła nawet takiej dawki '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
ja bym poczul pewnie kofeina u mnie rzadko gosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja pierwszy raz napiłam się kawy na 1 roku studiów - jak już nie mogłam usiedzieć w książkach, a musiałam wywaliło mnie w kosmos, nocy nie przespałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
coli całe życie nie piłam, więc tym bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
hahah ja lubie kawe ale w sensie smaku, nie szukam w niej pobudzenia, moja kawa wygląda tak ze sypne troszeczke zaleje wodą minimalnie i reszta mleko i wychodzi mi bardziej mleko-kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dla przyjemności z mlekiem i cukrem to ja tez lubię, ale taka słodka wersja mnie nie pobudza, za to jak taką paskudną siekiere na samym wrzątku zaleję sobie jak teraz to mnie od razu stawia na nogi i to chyba bardziej przez swoją paskudność w smaku niż zawartość kofeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema dzikusy. Pamiętajcie, tylko czysta masa. Ja nigdy nie czitowałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Czesiek ogarnij sie on chce rzeźbić a nie po prostu kilogramy zrzucać!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On zamieni tłuszcz na mięśnie jak ja. Trzeba myśleć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna a mróz

Następny temat

Amator!

WHEY premium