SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spadł śnieg? Lepiej śnieg niż masa.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94340

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to już sam musisz wyczuć czy dasz radę robić 2 drążek siłowo + kippingi na CF
jeśli chcesz się na tym CF po prostu zajechać i spalić tłuszcz a nie zależy ci na wyrobieniu wytrzymałości na jakimś konkretnym ruchu to wywal te kippingi (jeśli ci wadzą w robieniu drążka siłowo 2x w tygodniu) i wrzuć cokolwiek innego by się upocić, nieważne wtedy nawet czy to będzie angażowało plecy czy co innego
ja na zajechanie polecam ćwiczenia plyo, a wskakiwanie na pudło jest IMHO najlepsze z nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
6 treningów? + interwał? jednak 2x nogi?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taaa, nogi chcę dotyrać porządnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
proste: siła hipertrofia siła hipertrofia siła hipertrofia


No już mam thrustersy to mi starczy z nogami :D
Jeszcze pokombinuję z tym WODem bo w sumie same ćwiczenia barki-nogi

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie o to chodziło, nie wiem, gdzie, ile serii i powtórzeń, ale coś popracuję i zaraz podrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
możesz dać jeszcze rzuty piłką lekarską o ziemię (nie pamiętam jak to po ang było - chodzi o to, by jak najmocniej nią cisnąć w podłogę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ja nie chodzę do boxu tylko na siłownie

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
aaa, to było mówić
pompki z klaśnięciem? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pompki z klaśnięciem brutalnie pokazywały mi, że nie jestem super bohaterem super ćwiczenie, idealnie męczy barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a ile robisz za jednym razem w serii?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna a mróz

Następny temat

Amator!

WHEY premium