SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spadł śnieg? Lepiej śnieg niż masa.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93856

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesiek, już nie, teraz serio muszę przerwę zrobić ;) A w sobotę są walentynki i liczę, że uda mi się spotkać z taką jedną ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
jest tu jeszcze Iness? bo potrzebuje specjalisty od CF :D

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
mam w planie crossfit po dniu pull
no i jedno z ćwiczeń to te śmieszne crossfitowe podciąganie
ale jakoś nie widzi mi się ich wykonać - przydadzą mi się one do czegoś?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja nigdy ich osobiście nie robiłam, w każdym moim treningu CF nie było podciągania, bo obecnie buduję siłę na nich nie dynamikę i wytrzymałość (właśnie przed chwilą sobie robiłam podchwyt i nachwyt - metodą konsolidacyjną)

co do tych kippingów/butterfly pull ups to nie jest to na siłę na pewno, a jeśli nie warto by było ich robić, to zawodowi crossfiterzy nie umieszczaliby ich w swoich WODach

pewnie z punktu widzenia kulturysty to śmiesznie wygląda, wiem raz Paweł Grom wrzucił prześmiewczy filmik nagrany z partyzanta ze swojej siłki o ludziach którzy różne ćwiczenia robią po prostu komicznie i nieświadomy że taka forma pull upów istenieje wrzucił tez kolesia co się tak właśnie gibał na drążku

możesz sobie to przeczytać: http://safe-sport.pl/podciaganie/

generalnie forma ćwiczenia, czy to dynamiczne ma być, czy bardziej siłowe zależy tylko od tego, co chcesz osiągnąć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
1.Push press x 6
2.Thrusters x 6
3.Swing ze sztangielką lub ketlem x 6
4.Pull ups*** - mogą być oszukiwane x 6
5.Burpees x max
6. Mountain climber*** x max


taki mam trening i właśnie się zastanawiam czy nie wywalić tych kippingów
bardziej mi zależy na wzmocnieniu siły na drążku niż bujanki
a cel to redukcja

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a to w swoim treningu siłowym nie możesz po prostu umieścić normalnego podciągania z ciężarem, a potem dobić się kippingiem na WODzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomożecie mi przy P&P&L? Mam już plan rozłożony, siła+hipertrofia, ale nie mam pomysłu, jak to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
no mam 2x w tygodniu podciąganie
a w tym crossficie chodzi o to żeby się zajechać, w sumie jak w każdym
chodzi mi o to że mam dzień wcześniej plecy
no i nie wiem czy mam na siłowni drążek na którym mógłbym wisieć z wyprostowanymi nogami

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, jak rozłożyć serie i powtórzenia, gdzie dać siłę, gdzie hipertrofię, mam kilka pomysłów, ale chciałbym poznać wasze zdanie, zwłaszcza przy plecach.

PULL #1 (Plecy + środek / tył barków + biceps)
- Podciąganie na drążku nachwytem szerokim
- Wiosłowanie nachwytem w opadzie tułowia
- Martwy ciąg
- Podciąganie sztangi do mostka
- Uginanie ramion ze sztangą

PUSH #1 (klatka + przód barków + triceps)
- Wyciskanie sztangi leżąc
- Wyciskanie hantli na skosie dodatnim
- Wyciskanie żołnierskie
- Pompki na poręczach

NOGI #1 (Czworogłowe + dwugłowe uda)
- Przysiady ze sztangą na barkach
- Hack przysiady
- Martwy ciąg na prostych nogach

PULL #2 (Plecy + środek / tył barków + biceps)
- Podciąganie na drążku nachwytem szerokim
- Wiosłowanie hantlą
- Unoszenie hantli w opadzie
- Uginanie przedramion z supinacją

PUSH #2 (klatka + przód barków + triceps)
- Pompki na poręczach z obciążeniem
- Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim
- Wyciskanie hantli siedząc
- Wyciskanie leżąc wąsko

NOGI #2 (Czworogłowe + dwugłowe uda)
- Przysiady ze sztangą z przodu
- Wykroki
- Zbieranie grzybków

PON: PULL #1 + INTERWAŁY
WT: PUSH #1
ŚR: LEGS #1
CZW: PULL #2
PT: PUSH #2
SOB LEGS #2
ND: WOLNE
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna a mróz

Następny temat

Amator!

WHEY premium