SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dla mamusi i dla taty, Kurek stawia izolaty

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
SergioMartinez
jaki byście mi poradzili trening pleców bez martwego ciągu? jakiś żeby sponiewierał, ale żeby też nie był przeładowany

pendlay rows, wiosłowanie pół sztangą z zaangażowaniem prostowników, wiosłowanie sztangą dynamiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening pleców bez martwego? :O

Z takim nastawieniem to przerzucaj się na szachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
martwy ciąg klasyczny NIE JEST ćwiczeniem kulturystycznym, lecz trójbojowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
mam kolano jeszcze niestabilne po kontuzji i nie będe go nadwyrężał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dlatego nie powinno się odkładać sztangi co powtórzenie lecz trzymać cały czas napięcie na plecach :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
można zrobić wersję kulturystyczną z stałym napięciem prostowników ( mały ciężar bez odkładania ) z przeprostem i dopięciem prostowników odcinka piersiowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popuri, weź mi coś wyjaśnij, jak możesz. Wydzielanie insuliny z rana jest 3-4 razy większe niż wieczorem i to dlatego rano można jeść owoce?

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-08-10 20:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idę pobiegać :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
u mnie miał być DNT, a brat potrzebował partnera do tabaty, to zrobiłem 12 serii

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
MaksymS
Popuri, weź mi coś wyjaśnij, jak możesz. Wydzielanie insuliny z rana jest 3-4 razy większe niż wieczorem i to dlatego rano można jeść owoce?

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-08-10 20:06:45


Gospodarka insulinowa związana jest z wrażliwością komórek mięśniowych na ten hormon, i od od zjedzenia posiłku węglowodanowego, rodzaju węgli raz tej wrażliwości wydzialana jest insulina. Bez tego jej poziom jest zaniżony i pracuje glukagon jej antagonista.
Rano zapas glikogenu wątrobowego i mięśniowego może ( lecz nie musi ) może być uszczuplony pzrez konsumpcja ogólnie pewnej ilościcukru nie wywoła wysokiego wyrzutu insy, ale to zależy też do tego co się jadło przed spaniem, od poziomu kompensacji glikogenu.
Owoce można jeść w każdej porze, czemu tylko rano ? no na redukcji raczej tylko potreningu, ale porcja rano truskawek raczej nie przeszkodzi też
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co po FBW?

Następny temat

Dieta ektomorfika ;)

WHEY premium