SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dla mamusi i dla taty, Kurek stawia izolaty

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42746
Ja go ma od dawna :D Wiśnia a czemu akurat w lato można żreć szajs a w zime nie? Kolejny stereotyp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Żaden stereotyp, nudzę się i nie potrafię diety trzymać

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42746
Jak sie nudzisz to znaczy że jesteś cipa Zawsze jest coś do zrobienia , a nudząc sie marnujesz czas .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
No to znajdź mi coś do roboty

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kacper ja ci przypominam ze ty zjadłeś płatki czekoladowe na wieczór!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42746
Nie mów do mnie jak do dzieciaka " znajdź mi coś do roboty" a co ja ejstem superniania , może zjem za Ciebie tego kurczaka i pójde na trening? Ja w twoim wieku miałem tak samo i żałuje bo tylko ja byłem za to odpowiedzialny.. napewno jest coś do zrobienia , poucz sie czegoś , przeczytaj jakiś artykuł , przygotuj sbie posiłki na później , posprzątaj nie wiem ... jest mase rzeczy do zrobienia i to przydatnych tylko trzea rszyć wyobraźnią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasem tez trzeba usiąść na dupie i po prostu odpocząc..

Wisnia mieszkasz na wsi czy w miescie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42746
Czesiek43
kacper ja ci przypominam ze ty zjadłeś płatki czekoladowe na wieczór!


A weź ić stąnt z tymi nestle lionami Zjadam często taki posiłek bo ejst szybki i nie trzeba przytym hałasować jak rodzice śpią Wogóle ostatnio lodówka u mnie pełna badziwiów nic konkretnego .. a później jest że to sie wszystkie pieniądze wydaje na moją diete ale oczywiście wszelakie pączki , eklerki , coca cole , czipsy ..... to dla siebie kupują a na mnie wine zwalają skubańce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
W mieście, w bloku, do tego nie mogę nic kombinować w piwnicy bo ojciec mi sapie

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42746
Czesiek43
czasem tez trzeba usiąść na dupie i po prostu odpocząc..

Wisnia mieszkasz na wsi czy w miescie?


Odpoczynek tylko wtedy kiedy jest zasłużony , mi to zawsze Ojciec mówił najpierw obowiązki później przyjemności I miał racje.

Wiśnia może to cie zmotywuje

10 min nie straconego czasu na nudy..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co po FBW?

Następny temat

Dieta ektomorfika ;)

WHEY premium