SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dla mamusi i dla taty, Kurek stawia izolaty

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116010

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tu sie z ozzym zgadzam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to rozumiem, dlatego kurfa pracuję w tym polu. Chodzi mi o to, że oni uważają, że ja wcale nie muszę mieć czasu na odpoczynek, czasu dla siebie, czasu na naukę itp. Przecież mogę uczyć się biologii między 22 a 7 rano jak nie pracuję w polu Spędzam tam 12h każdego dnia, potem wczołguję się do domu i nie mam siły na nic, nie mam nawet k***a siły się umyć, zbieram się do tego prysznica godzinę, bo mnei wszystko boli, a następnego dnia jest to samo. I uważają że właśnie po to powstały wakacje, żebym mógł k***a 2msc siedzieć w domu i zap*****lać za całą ekipę remontowo-budowlaną, co by pracę z roku zrobić w 2msc. A potem się dziwią (i to mnie najbardziej wk***ia), że:
1. nie wychodzę na imprezy (no po ch** mnie zapraszać, skoro i tak nie przyjdę, bo albo jestem w polu albo padam na japę po polu, albo nie mogę wyjść bo właśnie wróciłem z pola a jutro od rana robię w polu?)
2. nie mam jakichś tru kumpli (patrz wyżej)
3. nie mam dziewczyny (w sumie to miałem, ale już nie mam XD)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
o to mam ten życiowy ból dupy, a nie o to, że mi każą robić. Ja mogę robić, zbuduję ten j**any płot nawet sam ALE k***A NIE W TAKIM TEMPIE, NIE KOSZTEM WŁASNEGO ŻYCIA, WŁASNEJ PRZYSZŁOŚCI, WŁASNEJ PSYCHIKI I k***A CZEGO JESZCZE TAM BY SIĘ NIE CHCIAŁO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pewnie bym się fizycznie ani psychicznie nie zajechał gdyby ta praca była jakaś sensowna, a tak to mam już wyj**ane na wszystko, byle do końca wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skończy się szkoła i też będziesz zap*****lać po 12 godzin dziennie, wtedy też będziesz narzekał że nie masz na nic czasu czy jak?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie. bo wtedy skończę szkołę. A teraz mam ból dupy o to, że nie mogę skończyć szkoły tak jak bym chciał, bo muszę zap*****lać. Mam za rok maturę i 2 lata nauki w plecy i nie mam kiedy tego nadrobić. Miałem nadrobić w wakacje, ale k***a stawiam płot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
i nie będę narzekał, że muszę pracować 12h dziennie i nie mam na nic czasu, bo wtedy nie będę potrzebował wiele więcej czasu. Bo nie będę k***a się uczył, suprajz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam pieprzysz dream..

Ja pamietam jak kilka lat temu (jeszcze w gim byłem) mieliśmy remont domu. Wychodziłem rano do szkoły, przychodziłem ok 15-16, jadłem, przebierałem sie i do roboty na reszte dnia. Tak sie ciągnęło przez jakieś 2 miesiące i nie narzekałem, bo nie ma na co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no. to ja tak mam od kilku lat, polecam. I to się ciągnie. A mam większe ambicje życiowe niż łopata, których nie mogę póki co spełniać... bo łopata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
dream,gdybym ja miał taką sytuację to bym zaspamował znajomym na FB i by się zebrało z 3-4 kolegów do pomocy, i czas by szybciej minął i szybciej płot byście postawili.

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co po FBW?

Następny temat

Dieta ektomorfika ;)

WHEY premium