SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PLAN] do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Witam serdecznie

Przygotowałem dla siebie 3 dniowy plan treningowy.
Moim celem jest zdobywanie masy i siły (rzeźba tutaj jest mniej ważna)
Ćwiczenia chcę wykonywać na wolnych ciężarach.
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Auh1GDgZFlmodDFIMGpIX2tLTmhqZGxPcEZhN2VRV0E&hl=pl&authkey=CJe9vIIP

Ćwiczenia pobierałem z atlasu ćwiczeń serwisu kulturystyka.pl tak aby wszystkie opisy były jasne.

Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 63

Wzrost: 176

Cel treningowy: masa,siła

Staż treningowy na słowni: 1 rok

Uprawiane inne sporty: amatorsko boks i bjj

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka (płaska i skos w górę),hantle,sztanga prosta - łamana, - brak wyciągów

Dieta: Chwilowo ćwiczę dyscyplinę. Stałe godziny jedzenia

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: WPC 80 Ostrowia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Po kliknięciu na link wyskakuje błąd. Najlepiej wklej plan do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Aj przepraszam

Link: tnij[kropka]org/planmld

[zamiast [kropka] wpisujemy oczywiście normalną . nie wiem czemu ale system forum nie pozwalał mi wklejać takiego odnośnika]

Źle troszkę wkleiłem - przepraszam za błąd.

Zmieniony przez - mld1910 w dniu 2011-05-04 13:51:38

Zmieniony przez - mld1910 w dniu 2011-05-04 13:51:59

Zmieniony przez - mld1910 w dniu 2011-05-04 13:52:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
Tym planem pon/śr/pt 3x w tygodniu.


- przysiad tylni ze sztangą 3s 12-10-8 (nogi)
- wyciskanie lezac na lawce poziomej 3s 12-10-8 (klatka)
- wiosłowanie hantlami podchwytem 3s 12-10-8 (plecy)
- wyciskanie z przed klatki stojąc 3s 12-10-8 (barki)
- uginanie ze sztangą 2s 12-10 (biceps)
- francuz siedząc ze sztangą 2s 12-10 (triceps)
- Uginanie nadgarstków z sztangą nachwytem 2s 12-10 (przedramię)

Pamiętaj także o dobrej diecie jesli chcesz mieć dobre efekty.

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Jeśli chodzi o dni to wybrałem wtorek, czwartek i piątek dlatego, iż tak mi najwygodniej. W poniedziałki i środy mam dosyć długo zajęcia - około 19 jestem w domciu, w piątki zaś mam 3h w-f i też jestem nie do życia.

W tej chwili ciężko jest mi osiągnąć 'pompę' więc musiałem nieco go zmienić, wstawić nowe ćwiczenia - chce zastosować też regresję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
Ja na twoim miejscu nie robiłbym jeszcze regresji. Masz potencjał jeszcze uwiesz mi. Zastosuj ten plan co ci pokazałem mając nowe ułozone ćwiczenia, dodatkowo + dieta bo inaczej nie zbudujesz masy. A o pompe się niemartw będziesz ją miał.

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Kurcze ale po jednym ćwiczeniu przy moich warunkach jeśli chodzi o sprzęt i czas to troszkę mało. Dotychczas robiłem po 4 ćwiczenia na każdą partię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Nie rozumiem co ma tu sprzęt do rzeczy a tym bardziej czas,ten trening zajmie ci go mniej niż w splicie. Poza tym jeśli będziesz robił FBW nie rób bezpośrednio dzień po dniu treningu tak więc ten czwartek i piątek odpadają.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
. Jeśli chcesz ćwiczyc w dni inne niż powiedziałem to ćwicz chociaz wtorek/czwartek/sobota. Innej opcji niema. A co do sprzętu i czasu to tak jak mówi tjujka nie ma nic do rzeczy. Chcesz robić masę? to rób co ci mówimy .Myślisz ,że jesli bedziesz robił wiecej ćwiczeń na siłowni i dłużej ćwiczył w ciągu dnia to zwiekszy twoje efekty? Niestety ale nie.Posłuchaj nas. Split porobisz sobie później gdy nabierzesz masy.Wtedy zaczniesz się na splicie rzeźbić. Z FBW o dużo szybciej nabierzesz masy.

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Martwię się troszeczkę o siłę przy takim rodzaju treningu. Roczek już ćwiczę więc nie chciałbym spaść z osiągami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Spaść z osiągami to ty możesz ale przy splicie, przy FBW powinieneś właśnie uzyskać oprócz postępów w masie także postępy w sile, poczytaj sobie troche o budowaniu siły http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2284 

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile cwiczen

Następny temat

Początek treningu FBW -redukcja

WHEY premium