SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Lady] Rallygunia / Zrobię formę należycie na paleo i crossficie ;)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Powodzenia !

Czemu przy strąkach zostajesz ? Przecież jest mnóstwo innych owoców i warzyw, nawet teraz

Aaa, i wheya zamierzasz pić ? To wysoko przetworzony produkt, więc do Paleo średnio się nadaje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dzięki

Przy strąkach zostaję, bo nie przemawiają do mnie ilości fruktozy, które bym pochlaniała chcąc dobijać do 140 g ww bazując na obecnie dostępnych owocach. A warzyw innych niż korzeniowe do bilansu nei wliczam, więc pozostają mi buraki, marchew itp. a ileż można tego jeść....

Whey w ilościach niewielkich od wielkiego dzwonu jak mi czas nie pozwoli na przygotowanie żarła, co się czasem przytrafia....

Także wszem i wobec oznajmiam, iż moja dieta dietą paleo czystą nie jest, jedynie zbliżoną w założeniach

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2012-05-04 11:13:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
jeee powróciłaś , ostatnio nawet się zastanawiałam co się z Tobą dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
rallygunia
Dzięki

Przy strąkach zostaję, bo nie przemawiają do mnie ilości fruktozy, które bym pochlaniała chcąc dobijać do 140 g ww bazując na obecnie dostępnych owocach. A warzyw innych niż korzeniowe do bilansu nei wliczam, więc pozostają mi buraki, marchew itp. a ileż można tego jeść....

Whey w ilościach niewielkich od wielkiego dzwonu jak mi czas nie pozwoli na przygotowanie żarła, co się czasem przytrafia....

Także wszem i wobec oznajmiam, iż moja dieta dietą paleo czystą nie jest, jedynie zbliżoną w założeniach

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2012-05-04 11:13:41


OK, a węgle w większości zapodajesz po treningu, czy rozłożone masz równomiernie w ciągu dnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
W miarę równomiernie w ciągu dnia, po treningu leciał zwykle koktajl z malin mrożonych. No i przed snem unikam dużej ilości fruktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko z umiarem
Same owoce to nic złego, tragedia to soki i syropy. Jak dla mnie do wszystkiego podchodzisz rozsądnie i nie ma przegięć w żadną stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Przez rok na forum chyba nauczyłam się tego, że nie mozna popadać ze skrajności w skrajność i trzeba układać dietę pod siebie to ja mam na niej funkcjonować i mi ma pasować, wiadomo można zbliżać się ku jakiemuś wyznaczonemu przez kogoś modelowi idealnemu, ale tak na prawdę niewiele osób jest w stanie w "takim idealnym modelu" wytrwać dłużej.

I wiem, że porcja strączków jednego dnia, a innego dnia większa ilość fruktozy, czy whey od czasu do czasu krzywdy mi nei wyrządzą

Ba nawet bułka z dżemem nie zabije

Gdzieś ostatnio widziałam info, że przeciętny amerykaniec w różnych potrawach zjada dziennie ok. 20 łyżeczek cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Powodzenia na paleo gunia

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT: Aerobic Bodybuilding Crossfit / conditioning

Następny temat

FBW+Muay Thai+Kompleks metaboliczny

WHEY premium